Kokias namui išsirinkti lauko duris?

Kokias namui išsirinkti lauko durisNamo lauko durys- tai namo eksterjero dalis ir šeimininkų vizitinė kortelė, todėl daugelis pirmenybę teikia durų stiliui, jų apdailai, spalvai. Tačiau visų pirmą durys turi būti saugios, tvirtos, šiltos ir nesideformuoti nuo karščio ar drėgmės https://www.unideco.lt/patarimai/durys.

Patarimai renkantis lauko duris

Pirma- įėjimo į namą durys turi būti saugios. Durų konstrukcijos tvirtumui naudojamos tam tikros sutvirtinimo briaunos, vidinės grotos, specialūs vyriai.
Antra- durų šiltumui įtakos turi pati durų medžiaga ir konstrukcijai apšiltinti naudojama medžiaga. Durų gamybai naudojama mineralinė vata, akmens vata arba didelio tankio, drėgmės neįgeriančias poliuretano putos.
Trečia- lauko durų sandarumas- nepaisant to, kad durų paviršius dengtas vientisa nepermatoma medžiaga, ar tai stiklo paketo durys, jos turi nepraleisti oro, vėjo, lietaus.

Ketvirta- durų garso izoliacija, jei namas yra arti gatvės ar kelio, reiktų nepamiršti durų garso izoliacijos. Garso izoliacija labai priklauso nuo to, kaip durys įstatytos, ar gerai izoliuoti tarpai tarp staktos ir angokraščių.

Iš kokių medžiagų gaminamos lauko durys?

Medžio masyvo durys yra tvirtos, šiltos, bet lauko durims tinka tik stipriai apdorota mediena, kad nesideformuotų reguodama į drėgmę, karštį, šaltį. Dabar lauko durys dažniausiai gaminamos iš cinkuoto šalto valcavimo plieno lakštų, aliuminio profillių su užpildais arba itin patvarios kompozicinės stiklo pluošto medžiagos.

Kaip išsirinkti vidaus duris?

Vidaus durų rinkoje vyrauja du stiliai: klasika ir modernas. Būtina žinoti, kokio stiliaus durų jums reikia. Vidaus durys derinamos prie bendro interjero stiliaus. Populiariausios yra dažytos, arba dengtos natūraliu medienos lukštu. Jų paviršius gali būti dengtas ąžuolo, pušies, uosio farneruote, varčia gali būti su stiklu arba aklina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>