Kokius sportinius batelius pasirinkti?

Sportinius batelius reikia rinktis atsakingai ir pagal paskirtį, nes nešiojant netinkamą avalynę gali pradėti skaudėti blauzdas, pėdas, sąnarius. Pirkdami sportinę avalynę neskubėkite, juos užsidėkite ir pavaikščiokite, jie turi būti patogūs ir komfortiški, patikrinkite ar pirštų galiukai nespaudžiami ar nejaučiamas diskomfortas. Žmogaus pėdos dydis bėgant metams keičiasi, todėl būtina matuotis pėdų dydį. Sportinių batelių dizainas išsiskiria spalvų gama, rinkites jums mėgstamiausių spalvų ir dizaino. Patariama sportinius batelius rinktis konkrečiai sporto šakai, pav., bėgimui naudoti vienus batelius, o treniruotėms kitokius.

Nike treniruočių bateliai

Nike bateliai pasižymi viso pado stabilumu, platesniu batelio padu ir tvirtu batviršiu. Sportuojant, jie dažnai liečiasi su grindimis ir kitais paviršiais, todėl batviršis turi būti stabilus ir tvirtas. Šiai avalynei yra svarbi amortizacija, nes ji reikalinga siekiant sumažinti smūgį, padeda sportuojantiems siekti didesnio greičio. Šios Nike batelių savybės sportininkams leidžia laisvai judėti, jausti komfortą ir gerinti rezultatus.

Sportiniai bateliai sporto salėje

Treniruočių sportiniai bateliai sporto salėje nuo kitų kategorijų batelių skiriasi savo konstrukcija, svoriu ir medžiaga. Sporto salėje žmogus atlieka aerobikos pratimus, padaro daug šoninių judesių, staigių sustojimų, tik tinkama avalynė gali užtikrinti, kad batviršis stabilizuos staigius krypties pakitimus, o padas išliks lankstus ir amortizuojantis. Tokie bateliai kaip Nike suteikia sportininkui stabilią platformą svorio kilnojimui ir energijos įvairiems pratimams.

Sportiniai batai moterims

Sportinių batų moterims įvairovė didelė: skirtingų tipų , modelių, spalvų. Moterys mėgstančios išsiskirti iš daugumos, renkasi ryškių spalvų, gėlėtus, raudonus, papuoštais įvairiais raštais ir orlamentais. Jeigu neieškote iššaukiančios avalynės, tuomet galėsite rinktis vienspalvius, baltus ir lengvai derinamus prie aprangos. Sportinio tipo batelius moterys dažnai pasirenka prie suknelės ir tai jau nieko nestebina. Sportinė avalynė gaminama iš dirbtinės odos, natūralios, tekstilės bei sintetinės medžiagos. Renkantis sportinius batus svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Jei batus matuojates vakare jūsų peda gali būti šiek tiek patinusi, todėl būtina į tai atsižvelgti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>