Kur panaudoti LED juostas?

LED juostos tampa vis dažnesniu dekoro ir papuošimo elementu namams ir kitoms erdvėms. Tačiau nepaisant to, kad jų galima įsigyti ir internetu (platus LED juostų pasirinkimas paspaudus ant nuorodos – https://www.varle.lt/led-sviesos-juostos-profiliai/, žmonėms vis dar trūksta suvokimo, kur jas galima pritaikyti ir panaudoti. Tam mes ir paruošėme šį straipsnį. Pasistengsime jus supažindinti su galimybe moderniai papuošti įvairias erdves naudojant LED juostas.

Ambient arba nuotaikos apšvietimas po palange

Tada, kai išjungiate pagrindinę lempą kambaryje, bet vis dar norite nemiegoti, LED juostos gali atlikti puikų darbą. Jos sukuria nuotaiką ir atmosferą kambaryje. Kadangi LED juostų šviesos spalvą lengva reguliuoti (pakanka kelių paspaudimų pulteliu), bus tikrai nesunku pasirinkti tokį apšvietimą, kuris tiks prie to, ką veikiate.

Žiūrite veiksmo filmą – reguliuojate apšvietimą. Bandote snausti – pritemdote, norite šokti – pasidarote besikeičiančias spalvas ir taip toliau.

Laiptai

Apšviesti laiptus yra puikus sprendimas interjere, kur norisi modernumo bei šaltų spalvų. Pasirinkę apšviesti laiptus ne tik, kad padidinsite saugumą naktį arba tada, kai šviesos išjungtos, bet ir galėsite sukurti tikrai unikalią nuotaiką savo būste.

Už veidrodžio

Vonios veidrodžiuose dabar galima rasti ir LED šviesų. Jie vadinami LED veidrodžiais ir tai yra šaunus bei gražus interjero dekoro elementas. Nors LED šviesa yra be galo modernus akcentas, bet vonioje jis pasireiškia subtiliai ir praktiškai. LED juostas galite inkorporuoti už įprastų veidrodžių ir keisti apšvietimą pagal paros metą ar savo nuotaiką. Tai sukurs jaukią bei šiek tiek mistišką atmosferą, kuri niekada nebus nuobodi.

Lentynų vidus

Apšviestas lentynų vidus tikrai nėra dažnai pasitaikantis sprendimas. Bet tada, kai norite ne tik laikyti daiktus, o ir parodyti ar net lengvai pasigirti tuo, kas tų lentynų viduje, galite vidų apvedžioti LED juostomis, kurios apšvies įprastai vienspalves arba nuobodžiai baltas lentynas. Taip, prie rudų arba įprastų baldų spalvų ryškios LED šviesos neatrodo itin tinkamai (tiks nebent lengva, šviesi, natūralios šviesos arba balta spalva), bet prie juosvų arba baltų baldų tai atrodys be galo moderniai ir skoningai.

Lauko terasa

Apšviesti lauko terasą – savaime suprantamas sprendimas. Tačiau apvedžioti lauko terasos kraštus LED juostomis yra kažkas naujo. Pagal oro sąlygas, metų laikus ar kitas detales galite reguliuoti apšvietimą ir sukurti norimą nuotaiką sau bei svečiams.

Kadangi temstant lauko terasoje būti nebėra taip patogu, mat neretai nesimato, kas po kojomis arba šalia, apšvietimas čia yra būtina. Stebėti naktinį dangų, iškylauti vėlai arba leisti laiką po atviru dangumi tamsoje yra taip smagu, kad nė truputėlio nesigailėsite, pasirinkę tokį, galbūt ir kiek nestandartinį apšvietimo sprendimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>