Kurie geresni? Cat ar Getnord telefonai?

Getnord telefonai ir Cat telefonai: išmaniųjų rinkos „tankai“

Išmanieji telefonai – tai prietaisai, be kurių šiais laikais neapsieiname. Nepaisant pagrindinės šių įrenginių paskirties – susisiekimo, šiandien turime ir galybę kitų funkcijų. Kiekvienais metais telefonai tampa vis išmanesni, stipresni bei greitesni. Bėda ta, kad kartu su nepaprastai galingais parametrais, mažu svoriu ir telefono dimensijomis įrenginiai tampa vis trapesni. Žinoma, dalinai šias problemas išsprendžia tokios technologijos kaip Corning Gorilla Glass 3, bei kokybiškos izoliavimo nuo išorės technologijos. Tačiau telefonai vis tiek nebūna tokie atsparūs aplinkai, kad tiktų tam tikrose, specifinėse srityse dirbantiems žmonėms. Pavyzdžiui daug laiko lauke praleidžiantiems žmonėms tikrai praverstų drėgmei ir dulkėms atsparus įrenginys. Dirbantiems statybų srityse reikalingi telefonai atsparūs dulkėms, purvui, smūgiams ir tt. Jei ieškote tokio įrenginio, vienas iš svarstytinų variantų yra  Cat telefonai. Tai – įrenginiai, skirti specialiai sunkiojoje pramonėje bei ekstremaliomis sąlygomis dirbantiems vartotojams. Tačiau tai pačiai tikslinei auditorijai puikiai tinka ir lietuvių gaminami Getnord telefonai, puikiai konkuruojantys su užsienio siūlomais produktais.

Cat telefonai – 90 metų patirties

„Catepillar Inc“ – tai gamintojas, pasižymintis daugiamete patirtimi. Jau daugiau nei 90 metų gaminami produktai ištobulinti taip, jog iki galo patenkintu šios nišinės rinkos vartotojų poreikius. Itin aukštos kokybės Cat telefonai kuriami, kad įveiktų visus ekstremalios aplinkos metamus iššūkius, ir daugiametės patirties dėka, jų siūlomi produktai iš tiesų yra kone patvariausi šiuolaikinėje rinkoje. Nesvarbu ar dirbate ūkio darbus darže, ar dirbate statyboje ar tiesiog užsiiminėjate ekstremaliu sportu, šis nelygus įrenginys atlaikys viską. Tuo tarpu įrenginiams naudojamos aukščiausios klasės Android operacinės sistemos suteiks viską ko trokštate iš išmaniojo. Be to Cat telefonai atitinka karinėms technologijoms keliamus standartus, kas tik dar labiau užtikrina tiek šių gaminių patvarumą, tiek sklandų jų veikimą.

Getnord telefonai – lietuvių gaminami įrenginiai

Viena geriausių alternatyvų „Cat“ įrenginiams yra Getnord telefonai. Lietuvios kompanijos UAB „Redlainas“ gaminamas Getnord Onyx įrenginys – labiausiai rekomenduojamas šio gamintojo produktas.

Getnord telefonai (bent jau jų dauguma) yra ryškūs įrenginiai. Ir net jei nemėgstate ryškių spalvų, derėtų apsvarstyti tai kaip didžiulį privalumą, pametus įrenginį žolėje ar kitoje aplinkoje, kur tamsų telefoną rasti būtų sunku.

Kaip testuojami Getnord telefonai?

Getnord telefonai yra tikrinami pagal daugybę kriterijų. Internete neabejotinai rasite filmukų kuriuose šie telefonai yra daužomi, įmetami į vandenį ir t.t. Tačiau kaip įrenginius testuoja gamintojai?

Pirmasis IP (angl. The Ingress Protection) – tai iš dviejų skaičių susidedantis koeficientas, nurodantis kiek telefonas yra atsparus dulkėms ir vandeniui. Pirmasis skaičius šešių balų sistemoje nurodo atsparumo dulkėms lygį. Tuo tarpu antras skaičius aštuonbalėje sistemoje nurodo atsparumą vandeniui. Dalinai atsparūs Getnord telefonai yra labai atsparūs smūgiams, tačiau kiek labiau pralaidūs. Jų IP koeficientas – 54. Tuo tarpu itin atsparūs telefonai turi net IP67 ar IP68 atsparumo koeficientą. Tai reiškia jog šie įrenginiai visiškai nepraleidžia dulkių bei atlaiko laikiną panardinimą į vandenį.