Laidojimo salonų paslaugų kokybė ir profesionalumas

laidojimo paslaugosLietuvoje laidojimo ir ritualinių paslaugų salonų yra daug. Mirtis ateina nelaukta ir pareikalauja daug skausmo, kančios ir bejėgiškumo. Nelaimės valandą, visą reikalingą informaciją, pagalbą, užuojautą jums suteiks šioje srityje dirbantys darbuotojai, turintys didelę patirtį, užtikrintai gali derinti naujoves ir laiko patikrintus sprendimus. Svarbiausia yra paslaugų https://amzinybesnamai.lt/paslaugos/ kokybė ir profesionalumas, pagalba velionio artimiesiems bei pagarba mirusiajam. Paslaugos teikiamos:

  • Iš mirties vietos, mirusio pervežimas;
  • Šarvojimo salių nuoma, laiduotuvių gėlės, vainikai;
  • Kremavimas, duobės kasimas;
  • Dokumentų tvarkymas- civilinio mirties liudijimo, laidojimo pašalpos ir kitų reikalingų dokumentų tvarkymas;
  • Katafalkos nuoma, karsto nešėjai, šaldytuvų nuoma;
  • Gedulinga muzika, giesmininkai, smuikininkas;
  • Mikroautubusų nuoma, gedulingų pietų užsakymas;

Gedulingi rūbai

Mūsų tautoje tradiciškai priimta, kad laidotuvių apeigose turi dominuoti juodos arba tamsios spalvos, o mirus artimam šeimos nariui nešiojami gedulo rūbai. Tokiais atvejais moterys dėvi juodą suknelę, apsisiautus juodu šaliu ar skarele. Vyrai dėvi juodus kostiumus ant kurių švarko kairiojo atlapo būdavo prisiuvama juoda juostelė. Gedulo laikotarpiu vengiama pasilinksminimų ir triukšmingų pobūvių.

Šarvojimo salės

Šarvojimo salės- tai vieta kur šeima , artimieji ir draugai susirenka atsisveikinti su mirusiuoju, išreikšti savo sielvartą, padėkoti už jo buvimą tarp mūsų ir palydėti asmenį į amžinojo poilsio vietą. Todėl šarvojimo salės įrengtos taip, kad atsisveikinimas su mirusiuoju vyktų jaukioje, tylioje aplinkoje. Prie šarvojimų salių įrengti poilsio kambariai, kuriuose yra virduliai, šaldytuvai ir kiti būtiniausi reikmenys. Čia mirusiojo artimieji galės ne tik atsikvėpti, bet ir pavalgyti. Šarvojimo salės aprūpintos visomis reikalingomis priemonėmis, yra šildymo, vedinimo ir kondicionavimo sistemos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>