Lūpų putlinimo operacija

Dažnai žvelgdama į veidrodį atsidūstate, jums nepatinka ten matomas atvaizdas? Gal jūsų lūpos nėra simetriškos, viena jų plonesnė nei kita, gal jos tiesiog labai plonos, o galbūt dėl laiko tėkmės lūpų kampučiai nusvirę žemyn. Kad ir kas tai būtų jūs galite visą gyvenimą žvelgti į veidrodį su liūdesiu, galite su tuo susigyvent, nes tai jūs tokia viena unikali ir kitos tokios nėra, arba jau dabar kažką keisti savo išvaizdoje ir pasidomėti lūpų putlinimo operacija.Lūpų putlinimo operacija

Yra keli būdai kaip galite turėti tobulą savo svajonių lūpų formą ir apie tai plačiau šiame straipsnyje. Lūpų putlinimo operacija, tai būdas keisti lūpų formą, storį. Jos gali būti atliekamos keliais būdais:

  • Implantais;
  • Riebalų persodinimo;
  • Audinių užpildais.

Pasirinkus, kad lūpų putlinimo operacija būtų atlikta naudojant implanto metodą, jums pro nedidelius pjūvius bus įdėtas specialus implantas. Riebalų persodinimo metodas, kai iš kitos kūno dalies, paprastai pilvo ar šlaunų, paimami žmogaus kūno riebalai, jie paruošiami ir įleidžiami į lūpas. Ir, bene populiariausias būdas, kai į lūpas suleidžiamas specialus šiai procedūrai pagamintas užpildas, tai yra lūpos tobulinamos audinių užpildais.

Kiekviena procedūra turi savų pliusų ir minusų. Todėl, pasitarus tik su geriausiais šios srities specialistais, turinčiais ilgametę patirtį, jums gali būtį pritaikyta lūpų putlinimo operacija, derinant kelis būdus. Taip išgaunamas efektyvesnis ir natūralesnis vaizdas.

Į visus kylančios klausimus dėl šių procedūrų, apie tai kas gali būti pritaikyta jums, kokios rizikos, kainos ir kitus klausimus, atsakymą galite rasti GP Klinika internetiniame puslapyje. O pasiryžę šiai operacijai, rasite kontaktus, kad galėtumėte užsiregistruoti konsultacijai. Šioje klinikoje dirba tik ilgametę patirtį turintys specialistai, vertinantys natūralumą, siekiantys nuoširdžiai padėti savo pacientui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>