Megztiniai moterims: kokį rinktis 2018 pavasariui?

Megztiniai moterimsJei moteris bando sugalvoti madingiausią drabužį, garantuotai, vienu iš tokių drabužių galėtų būti megztiniai moterims. Nors daugelis galvoja, kad megztiniai yra tinkamesni šaltuoju metų laiku, tačiau, iš tiesų, tai drabužis, kuris gali būti dėvimas ištisus metus. Nuo sezono priklauso tik jo modelis, medžiaga, tekstūra ir storis. Stilistai ir visi mada besidomintys žmonės artėjant kiekvienam sezonui nustatinėja, kokie drabužiai, medžiagos, spalvos, tekstūros ir pan. bus madingos konkrečiu sezonu. Ne išimtis – ir 2018 metų pavasaris. Taigi, kokie moteriški megztiniai yra madingi šį pavasarį?

Renkantis megztinį pavasariui kaip ir kitiems sezonams svarbi yra megztinio faktūra. Jei žiemą vyrauja megztiniai megzti storomis pynėmis, tai pavasarį neprašausite pasirinkusi pūkuotus megztinius, smulkių raštų megztinius. Taip pat šiais metais labai madingi megztiniai, megzti stulpeliu.

Jau kurį laiką megztinių mados viršūnėje yra ir vadinamieji oversized megztiniai, jie madingi ir šį pavasarį. Tai tarsi per didelis megztinis, tačiau nesuklyskite, dažniausiai matyti, kada megztinis yra oversized, kada – tiesiog per didelis.

Visada madingas yra golfas. Pavasarį drąsiai rinkitės plonesnės medžiagos golfą, tinkantį tiek prie dalykinio, tiek prie laisvalaikio stiliaus.

Norėdamos išsiskirti iš minios, būti pastebimos, puikiai atrodysite su blizgiu metalizuoto audinio megztiniu.

Kalbant apie megztinių spalvas, visada madingos yra pilka, smėlio spalva, tačiau šiemet visus susprogdino ir metų spalva aprangoje buvo išrinkta ultra violet spalva. Pasirinkusi ultra violet spalvos megztinį būsite itin madinga ir nepaliksite abejingų. Jei ši spalva yra Jums per drąsi, rinkitės megztinį su ultra violet spalvos elementais, derinkite aksesuarus.

Taigi, pasibaigus žiemai megztinių nereikia atsisakyti, tereikia juos pakeisti plonesniais, kitų raštų ir tekstūrų. 2018 metų pavasariui rinkitės ultra violet spalvos stulpeliu megztą oversized megztinį ir būkite pati madingiausia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>