Momentiniai fotoaparatai Lietuvoje užkariauja rinką

Visi puikiai žinome, kad įtakingiausias po gero baliaus yra tas žmogus, kuris turi fotoaparatą ir nuotraukas jame. Tačiau to galima išvengti jei šventės metu bus naudojamas momentinis fotoaparatas, o nuotraukas bus galima pamatyti iš karto ir, jei jos yra kompromituojančios, pasiimti sau.

Momentinių fotoaparatų nuoma Lietuvoje yra visai šviežias dalykas. Nors Amerikoje momentiniai fotoaparatai madoje buvo prieš kelis dešimtmečius, Lietuvoje jie išpopuliarėjo tik pastaruoju metu kaip smagi atrakcija vestuvių, krikštynų ar kitos šventės metu. Dažnai fotoaparatų nuomotojai prie prietaiso prideda ir smagių atributų – dirbtinių ūsų, akinių ar kitų dalykėlių, kuriais gali pasipuošti nuotraukos veikėjai.

Momentiniais fotoaparatais naudotis labai paprasta – įdedi kasetę, kurioje dažniausiai būna 10 nuotraukų, ir fotografuoji. Reguliuoti nieko nereikia, tiesiog mėgaujiesi akimirkomis, o nuotraukomis džiaugiesi jau po keletos sekundžių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>