Nėriniuotos kojinės – ne tik pasakose

Kada dar neriniuotos kojines iškyla mūsų vaizduotėje, jeigu ne tik reklamoje? Pasakose, filmuose, savo miegamajame, o gal per vestuves?

Pasakos ir princesių pasaulis

Kiekviena mergaitė pasakys, kad neriniuotos kojines internetu rodomuose filmukuose galima išvysti ant princesių kojų. Taip pat ir skaitant pasakas labai daug šio blizgančio grožio galima pamatyti. Iš tiesų, pasakų princesės visada yra neriniuotos nuo galvos iki kojų, ir tai reiškia, kad jos ne tik dėvi tokias kojines, bet ir apskritai yra pasidabinusios daugybe nėrinių. Tačiau ar toks pasakų pasaulis yra tikrai visiškai pramanytas, o gal dalyje pasakų yra dalis tiesos? Įdomu pastebėti, kad pasakų pasaulis neretai kopijuoja kažką tikro, tik tai paverčia šiek tiek labiau fantastišku elementu. Taigi, kaip nutiktų su tomis neriniuotomis kojinėmis? Su jomis būtų taip, kad jų šaknis būtų galima surasti kažkur viduramžiuose, kur senovinės damos kuo dailiausiai mokėdavo pasipuošti senais gražiais puošniais dalykais, tokiais kaip neriniuotos kojines. Akcija tais laikais kažin ar kam rūpėjo, nes karalaitės visada gaudavo, ko nori, o vargšės – niekada.

Teminiai vakarėliai

Kartais pamatome, kad teminiams vakarėliams kažkas ieško įvairios specialios aprangos. Jos tarpe gali atsirasti ir neriniuotos kojines pigiau. Su jomis mes patenkame į kažkokį specialų pasaulį, į dailiai suplanuotą aplinką. Gal bus tema „kabaretas“, o gal kažkas kita. Tačiau ne tik svečiai bus apsirengę tam tikrais drabužiais tačiau ir mes visi būsime pasirengę pamatyti daugiau tos temos akcentų: gal bus kažkaip specialiai papuoštos patalpos, kuriose viskas vyksta, o gal čia pat pamatysime kitokius kažkokius dalykus, taip pat labai mums patinkančius.

Reikėtų nepamiršti, kad neriniuotos kojines (akcija) labai bus mėgstamos ir nuotakų, o gal net ir kitų vestuvių dalyvių. Nuotakos mielai prie savo baltos prabangios suknelės priderins ir specialias kojinaites. O į ypatingus kostiumus noriai įsisups ir kitos damos, pavyzdžiui, tos, kurios norės pademonstruoti savo pamergių kostiumus. Visi drabužiai yra svarbūs, verti dėmesio, nes su jais pasipuošę moterys yra vaizduojamos kaip tikros deivės.

Cirkas ir foto sesijos

Taip pat ten, kur yra persirengimas, gali būti ir vaizdo įamžinimas. Kai nueiname į cirką, tai visas pasirodymas ir neriniuotos kojines ant akrobatų kojų įsiamžina mums prisiminimuose. Kai darome foto sesiją – tai neriniuotos kojines, internetu greitai galime pamatyti ir socialiniame tinkle. Nes jos tampa kažkokiu realiu atvaizdu, ir tas atvaizdas daug kam pasidaro labai įdomus.

Kasdienis stilius

Iš tiesų, kartais neriniuotos kojines akcija gali praversti ir kasdieniam stiliui. Tikrai nėra būtina tokius drabužius vilkėti tik ypatingoms progoms. Ne viena stilinga moteris žino, kad neriniuotos kojines pigiau radus verta įsigyti, nes vėliau gali prireikti. Mokant subtiliai suderinti detales, galima būti pačiam sau dizaineriu, tuomet neriniuotos kojines pirkti reikia pasikliaujant ta savo stilisto intuicija. Gal kartais tai bus puikus formalią aprangą pagyvinantis akcentas, mokant tai paversti labai elegantišku, o ne vulgariu gestu. Gal kartais ir vasarišką dieną spalvotos neriniuotos kojines bus dar vienas žaismingas elementas, leidžiantis sukurti puikų džiaugsmingą stilių toms dienoms, kai norisi atsipalaiduoti ir smagiai sau lakstyti po gaivų ir šiltą orą, nepamirštant gamtos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>