Nestandartiniai baldai namams ir biurui internetu

Šiuolaikinių baldų gamyba vis daugiau dėmesio skiria baldų funkcionalumui ir patogumui, o nestandartiniai išmatavimai ar sprendimai dažnai padeda sutaupyti vietos arba, priešingai, išnaudoti ją efektyviau. Tiek planuojant namų apstatymą, tiek ir užsakant biuro baldus, verta apsvarstyti įvairius sprendimus, nes dažnai kiekvienas laisvas centimetras gali būti panaudojamas funkcionaliai ir ergonomiškai.

(Ne)standartiniai baldai – geriau?

Vis dar gaji nuomonė, kad standartiniai baldai pirkėjui yra priimtinesni. Šią nuomonę palaikantys pirkėjai teigia, kad taip jie iš karto gali matyti, kaip atrodys baldas, įvertinti jo išmatavimus ir pan. Tačiau tie patys pirkėjai nevengia pirkti baldus internetu, o tada juk jau „nepačiupinėsi“. Baldų pirkimas internetu nėra naujovė ir šią paslaugą siūlo kai kurie baldų salonai.

Vis dėlto nestandartinių baldų pirkimas vis dar yra gana sudėtingas ir klientas rinkdamasis turi kontaktuoti su keletu baldų gamintojų. Tik taip galima susidaryti nuomonę apie rinkoje vyraujančias kainas, gamybos terminus ir pristatymo sąlygas. Adaira.eu sistemoje, kur virtualioje erdvėje pirkėjas susitinka tiesiogiai su baldų gamintojais, išvengiama šio nepatogumo. Čia pirkėjas, pateikęs vieną užklausą gauna baldų gamintojų pasiūlymus ir iš karto gali juos palyginti bei išsirinkti tinkamiausią variantą.

Norint užsakyti baldą, tenka apsvarstyti daugybę aspektų, pradedant jo paskirtimi, dydžiu ir baigiant atspalvių bei dekoro elementais. Naudojantis standartizuota užklausos forma viskas daug paprasčiau – čia galėsite rinktis įvairius baldo parametrus iš krentančio sąrašo, o tai, kas svarbu, gali kisti ar kitus pageidavimus paminėsite pastabų laukelyje. Be to, Adaira.eu sistemoje galėsite pateikti ir vaizdinę medžiagą, tad susikalbėti su baldų gamintojais bus daug paprasčiau. Taigi, dabar galite paprastai užsakyti nestandartinius baldus savo namams ar biurui nešvaistydami laiko veltui.

Nestandartinių baldų pasirinkimas visada yra palankesnis ir patogesnis planuojant kambario apstatymą, kuriant interjerą biurui. Pamirškite lankymąsi baldų salonuose ir savo poreikių kartojimą kiekvienam konsultantui. Pasinaudoję nauja internetine baldų užsakymo sistema bet kokius baldus užsakysite neišėję iš namų, o kartu ir galėsite rinktis iš Lietuvos baldų gamintojų pasiūlymų. Išnaudokite savo erdvę protingai ir išmaniai – rinkitės nestandartinius baldus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>