Norvegija – viena brangiausių valstybių

Lietuva Norvegija siuntosNorvegija – labai graži ir turtinga šalis. Tai itin išsivysčiusi, aukštą gyvenimo lygį išlaikanti valstybė. Būtent dėl šios priežasties Norvegiją mėgsta ne tik turistai, bet ir emigrantai. Geresnio gyvenimo ten ieškoti neretai išvyksta ir dažnas tautietis.

Sutiksime, kad pradžioje ne viskas taip paprasta ir lengva. Norint gerai įsitvirtinti šioje valstybėje, teks mokytis ne tik kalbos, bet ir dirbti ne pačius lengviausius bei maloniausius darbus. Išlaidauti taip pat nevalia, juk daugelis atvyksta čia dirbti bei susitaupyti kokybiškesniam gyvenimui.

Greičiausiai daugelis žino, jog Norvegijoje prekių ir paslaugų kainos labai aukštos. Net elementariausi  maisto produktai, tokie kaip, pavyzdžiui, duona, pienas, kiaušiniai, vanduo ir kt. kainuoja kone dvigubai ar trigubai brangiau nei Lietuvoje. Nors pastebime, kad kainos ženkliai auga ir mūsų šalyje, tačiau Skandinavijos šalių lygio kol kas dar nepasiekė. Dėl šios priežasties, artimieji, likę Lietuvoje, siunčia siuntinius su būtiniausiais maisto  produktais. Maršrutu Lietuva-Norvegija siuntos keliauja labai dažnai. Pastaruoju metu yra išaugusi ne tik paklausa, bet ir įmonių pasiūla.

Norvegijoje gyvenantys lietuviai pastebi ir tai, jog maisto prekių pasirinkimas gal šešiskart mažesnis negu gimtinėje. Maisto produktai ne tik brangūs, bet ir ne gana žemos kokybės. Atskaičiavus visus mokesčius už būstą, komunalines paslaugas, automobilį ir kita.  Taip pat  būtinai pasiliekant tam tikrą sumą pinigų taupymui, ne kas ir telieka norint sveikai ir kokybiškai prasimaitinti. Atkeliaujančios Lietuva – Norvegija siuntos, tikrai pradžiugina kiekvieną tautietį. Palengvina siunkią emigranto dalią svečioje, kartais ne itin draugiškoje, šalyje.  Siuntose dažnai galima rasti lietuviškos duonos, rūkytų mėsos gaminių, mažiau gendančių daržovių, vaisių, kruopų, pieno produktų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>