Nuo ko priklauso sodybos nuomos šventei kaina?

Vienas iš svarbiausių klausimų kiekvienoje šventėje yra tinkamos vietos šventei švęsti pasirinkimas. Planuojantys savo šventę, turi pasirūpinti, kad ten tilptų visi jų pakviesti svečiai ir užtektų vietos šokti, aplinka būtų unikali ir įspūdinga. Į kokias išlaidas reikėtų atsižvelgti ieškant sodybos šventei?

Kas lemia sodybos šventei nuomos kainą?

Ne paslaptis, kad su kiekviena švente susijusios išlaidos yra nemažos. Būsimieji jubiliatai ar jaunavedžiai turi nusipirkti aprangą šiai ypatingai dienai, pasirinkti tortą, užsisakyti muzikantą ar didžėjų. Tačiau didžiausia šios ypatingos dienos rūpestis – planuojamos šventės sodybos nuoma. Klaipėda, šiuo klausimu turi įspūdingų vietų. Jų kainai įtakos turi daug įvairių veiksnių.

Renkantis sodybą, atkreipiame dėmesį į vietą, interjero dizainą, lankytinas vietas ir, žinoma, meniu, kuris didžiąja dalimi nulemia šventės kainą. Daugumoje sodybų yra kaina vienam svečiui, į kurią įeina kambario nuoma, maitinimas. Prieš nuomojantis sodybą, taip pat verta pasiteirauti apie šventės laiką ir nakvynę svečiams. Jeigu planuojame kviestis vaikus, taip pat svarbu pasidomėti, ar patalpoje yra vieta, kur renginio metu galėtų saugiai žaisti mažiausieji ceremonijos dalyviai. Žinoma, sodybos nuomos kaina gali priklausyti labai nuo sezono ir svečių skaičiaus.

Svajonių sodybos nuoma

Prieš pradėdami ieškoti savo svajonių sodybos šventei, pagalvokite, ar norite išsinuomoti vietą mieste ar priemiestyje. Taip susiaurinsite paieškos laukelį ir palengvinsite galutinį sprendimą. Patikrinkite, ar šalia sodybos yra gražių vietų, kuriose svečiai gali atsipalaiduoti ir ramiai pasikalbėti, ar pasidaryti gražių nuotraukų. Taip pat atkreipkite dėmesį į paslaugąs, kurios įeis į nuomojamos sodybos kainą.

Jei turite didesnį biudžetą ir jau atsižvelgėte į sodybos salės kainą, pagalvokite apie papildomas atrakcijas. Galite surengti papildomų pramogų. fejerverkų šou, šokolado fontaną ar gėrimų barą.

Prisiminkime, kad pasirinkta vieta šventei – tai ne tik šokių ir šventimo erdvė, bet ir viso gyvenimo prisiminimų fonas. Todėl verta investuoti laiką į kruopštų kiekvienos smulkmenos planavimą. Detalus organizavimas – sėkmingos šventės garantas, kuris išliks ne tik jaunavedžių, jubiliatų, sukaktuvininkų, bet ir visų pakviestų svečių atmintyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>