Paskolų rūšys

Visi žino apie paskolas, tačiau ar žino visas paskolų rūšis. Kaip ir priklauso, paskolos rūšys priklauso nuo tikslo, kuriam planuojate ar žadate panaudoti pinigus. Kas nežinote, tuomet toliau skaitykite mūsų straipsnį, pasistengsime detaliai aptarti kiekvieną iš jų.

Būsto paskola, turbūt viena iš pagrindinių paskolų rūšių. Tokios paskolos pagalba galima gauti bene daugiausiai pinigų, kurių tikslas įsigyti ilgalaikį turtą, tai butą ar namą. Jeigu planuojate statyti namą, tai ši būsto paskola kaip tik jums. Tokių paskolų pasiskolinimo laikas būna ilgas, nuo kelių metų iki keliasdešimt metų. Tai viena iš rimčiausių paskolų.

Vartojimo paskolos tikslas tai, kad galėtumėte pasiskolinti pinigų savo svarbiems poreikiams patenkinti. Tai gali būti įsigyti naują virtuvės komplektą, naują kokį baldą ar tiesiog norimoms atostogoms, kurioms gaila išleisti savo santaupas ar tiesiog nusipirkti naujas padangas žiemai. Jeigu supratote, galite bet kur panaudoti pinigus, už kuriuos nereikia atsiskaityti.

Paskolos studentams, tai paskolų rūšys, kurios principas suteikti paskolas studentams arba studentų studijoms. Kaip ir minėjome, galima gauti paskolą pragyvenimui, sumokėti už bendrabutį ar studijas universitete ar kolegijoje. Šios paskolos skirtos tik studentams, moksleiviams negalioja.

Sms kreditas tai paskola sms žinute. Vienas iš greičiausių būdų gauti paskolą. Užtenka nusiųsti sms žinutę dėl paraiškos ir per kelias akimirkas gausite atsakymą ir perves pinigus. Jeigu esate kažkur išvykę, neturite galimybės prie interneto, tuomet šis sms kreditas būdas kaip tik jums.

Paskolos internetu dar vienas būdas gauti pinigų pasinaudojus internetu. Svarbu turėti kompiuterį, kuris turėtų prieigą prie interneto. Greitai užpildote savo asmeninius duomenis registracijos metu ir laukiate atsakymo. Pinigai pervedami tik į jūsų banko sąskaitą.

Nu va, apžvelgėme pagrindines paskolų rūšis, tikimės informacija bus naudinga ir jums pravers ateityje.