Pica į namus – ar apsimoka?

Picos – tai vienas iš populiariausių patiekalų (jei galima jas taip vadinti) šiomis dienomis. Žmonės renkasi picas dėl ganėtinai greito bei nesunkaus paruošimo ir be abejo, dėl puikaus skonio. Vis dėlto, negana visų picų privalumų, atsiradusi picos pristatymo į namus paslauga leido joms dar labiau išpopuliarėti – juk gauti picą net neišeinant iš namų yra tiesiog nuostabu. Tačiau, ar tai yra iš tikro taip gerai kaip ir atrodo?

Taip, iš pirmo žvilgsnio, ši paslauga yra tiesiog puikus pasirinkimas – galite užsisakyti skanaus maisto į namus visiškai nesugaišdami savo laiko, kas leis jums šiam dalykui visiškai nekoreguoti savo grafiko. Vis dėlto, tai ir yra veikiausiai vienintelis šios paslaugos privalumas. Pirmiausia, nors užsisakyti picas į namus ir yra patogu, tačiau tai tikrai neleis jums susiplanuoti savo vakaro šimtaprocentinai – picų vežimas į namus gali trukti net iki keletos valandų, kas gali netgi sugadinti visus jūsų planus. Taip pat, kadangi picos veikiausiai bus vežamos ganėtinai ilgai, tai gali ganėtinai nemažai įtakoti jų galutinę kokybę – vežant picą ilgą laiką, ji gali atvėsti, pasidaryti guminė, neskani, kas gali po ilgo laukimo jums ne tik, kad negauti gero, tačiau praktiškai negauti visiškai jokio rezultato, kadangi picos išlaikytos keletą valandų, valgyti veikiausiai tikrai nenorėsite.

Viską sudėjus, bent jau mūsų nuomonės yra tokia, jog pica į namus tikrai nėra geriausias įmanomas variantas – taip, tai galbūt ir bus kiek patogesnis maisto gavimo būdas nei ėjimo į piceriją įtraukimas į savo dienotvarkę, tačiau patikėkite, galutinis rezultatas dauguma atvejų renkantis pastarąjį variantą bus žymiai geresnis.