Pledas – dovana kūdikiui

Ką dovanoti kūdikiui?

Pirmiausia reikėtų atsiklausti kūdikio besilaukiančių tėvų ir dovanoti reikalingą, praktišką daiktą, nes ką tik gimusiam kūdikėliui, reikiamų pirkinių sąrašas ilgas, o nereikalingų arba pasikartojančių daiktų nepirkti. Ar žiemos metu, ar vasaros sezonu pledas kūdikiui visada bus reikalingas. Žiemą kambariuose ir lauke temperatūra buna žemesnė tai pledas tikrai pravers, o vasPledas - dovana kūdikiuiarą kūdikį reikia saugoti nuo temperatūros kaitos ir skersvejų pavojų.

Iš ko gaminami pledai?

Švelniai minkšti pledai gaminami iš natūralių audinių pvz., merino vilnos, medvilnės, lino, storų siūlų, merino ir vilnos, lino ir vilnos, merino su kašmyru. Vilnos natūralus pluoštas švelniai masažuoja odą, antialergiškas, todėl kūdikis jausis komfortiškai ir miegas bus ramus. Bet kuriuo metu laiku, naujagimio tėvai naudodami pledą bus ramūs dėl savo kūdikio, nes pledas leis palaikyti pastovią vienodą temperatūra. Skalbti pledą galima skalbimo mašinoje, bet reikia perskaityti rekomenduojamą skalbimo temperatūrą ir rėžimą. Kūdikių pledų dydžiai būna skirtingų matmenų tai pamatavę lovytę ar vėžimėlį išsirinksite patį tinkamiausią.

Kokie pledo papuošimai?

Pledai yra puošiami įvairiais orlamentais, raštais pvz., gandriukais, meškiukais, gėlytėm ir panašiai. Išsirenkant pledą apgalvokite kaip jis turėtų atrodyti vaikų kambaryje, derintis prie aplinkos, interjero ir tada jūsų namuose vyraus gera, jauki nuotaika. Naujagimis jausis komfortiškai, tai užtikrinsit gerą, ramų  vaiko miegą tuo pačiu ir tėvų miegą. Po ramios nakties ir dienos iššūkiai bus nebaisūs.

Kur nusipirkti pledą?

Pledą galima pirkti specializuotose parduotuvėse arba internetinėje parduotuvėje. Svarbiausią atidžiai perskaityti audinio sudėtį. Perkant internetinėje parduotuvėje iš pateiktų pavyzdžių galėsit išsirinkti tinkamiausią variantą, jums padarius užsakymą prekė bus pristatyta į namus. Gausit norimą pledą ir sutaupysit laiką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>