Populiariausios prekės suaugusiems

Vis noriau perkame erotinius žaislus. Pradedame į juos žiūrėti kaip į būdą praturtinti savo seksualinį gyvenimą, o ne kaip į produktą, kurį perkant reikia gėdytis. Nenuostabu, kad rinkoje taip pat daugėja erotinių žaislų ir didėja jų įvairovė, o vienintelė jų naudojimo riba – vaizduotė. Tad, kokios erotinės prekės moterims ir vyrams yra populiariausios?

Populiariausi erotiniai žaislai

Daugiau informacijos apie tai, kaip prekės suaugusiems gali padėti atrasti naujų pojūčių galit rasti internetinėje svetainėje: http://www.manoerotika.lt/. O dabar aptarkime, kurie sekso žaislai yra dažniausias porų pasirinkimas:

  • Vaginaliniai kamuoliukai

Vaginaliniai kamuoliukai jau nebėra naujovė erotinių žaislų rinkoje, tačiau neabejotinai yra vieni populiariausių dalykėlių. Kamuoliukai lavina dubens dugno raumenis ir padaro makštį elastingesnę, taip padidindami sekso teikiamą malonumą. Kamuoliukus galima naudoti tiek žaidžiant su partneriu, tiek savarankiškai – juos galima įkišti į makštį ir treniruoti Kėgelio raumenis kitiems nepastebint, pavyzdžiui, einant. Be erotinės funkcijos, makšties kamuoliukai atlieka ir sveikatą stiprinančią funkciją – treniruodami raumenis jie apsaugo nuo šlapimo nelaikymo ir lytinių organų iškritimo.

  • Klitorio masažuoklis

Taip pat vadinamas klitoriniu vibratoriumi. Jis neįkišamas į makštį, bet stimuliuoja klitorį, makšties prieangį ir lytines lūpas iš išorės. Norint jį įjungti, tereikia paspausti vieną mygtuką. Tai labai mažas erotinis įtaisas, kuris tilps į moters rankinę. Kai kurie klitorio masažuokliai yra tokios formos, kad prisitaikytų prie moters kūno ir juos būtų galima nešioti kelnaitėse.

  • Elektroniniu būdu valdomi vibratoriai

Šis erotinis žaislas idealiai tinka partneriams, kurie gyvena skirtingose vietose. Vibratoriai valdomi nuotoliniu būdu naudojant specialias į mobilųjį telefoną atsisiųstas programėles. Jie gali suteikti moteriai malonumą nepriklausomai nuo to, ar jos partneris yra kitame kambaryje, ar kitame žemyne.

  • Erekcijos žiedas

Erotinis įtaisas džentelmenui, sustiprinantis abiejų partnerių pojūčius. Sudarytas iš dviejų skirtingo dydžio skylučių ir stimuliuojančio kūgio. Vyras uždeda jį ant varpos per mažesnę arba didesnę skylutę, o į kitą skylutę įkiša kūgelį klitoriui stimuliuoti. Žiedas leidžia pasiekti ilgesnę ir intensyvesnę erekciją. Taip pat yra žiedų su viena skylute, įstatoma varpos pagrinde, taip pat skirtų abiejų partnerių malonumui padidinti.

  • Dvigubi dildo poroms

Tik moterims skirti vibratoriai jau seniai žinomi, tačiau naujovė yra vibratoriai, suteikiantys malonumą abiem pusėms. Jie turi du galus: trumpesnę dalį moteris įkiša į makštį, o ilgesne dalimi stimuliuoja savo partnerį arba partnerę, todėl galima įsiskverbti į analinę angą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>