Restauruotos padangos. Sutaupote ir rizikuojate

padangosVyresnio amžiaus žmonės retai naudojantys savo automobilį, neturtingi arba taupūs miestiečiai ir kaimo gyventojai yra pagrindiniai atnaujintų padangų pirkėjai. Kas tai yra iš tiesų, būdas sutaupyti ar pavojingas žaidimas kelyje? Naujos ekonominės ir restauruotos padangos yra vienos labiausiai reklamuojamų šioje prekių grupėje. Prekiautojai visada siekia padaryti kainas patrauklias tačiau su brangiais produktais tai nėra taip lengva padaryti. Kur kas lengviau pigiai siūlyti jau naudotas padangas nes jų savikaina labai maža. Pardavėjai tai vadina puikia alternatyva, geru kainos ir kokybės santykiu ir panašiais epitetais tačiau jie labai nenoriai pasakoja apie trūkumus kuriuos turi restauruotos padangos.

Visų pirma reikia pasakyti kad restauruota padanga yra sena padanga, jos amžius gali būti 5-10 metų. Viršutinis jos sluoksnis nugremžiamas specialiomis staklėmis, paliekamas tik karkasas ant kurio užliejamas naujas sluoksnis. Padanga nebėra vientisa tokia kokia būna pagaminta naujai. Daugumas restauruotų padangų naudoja sunkvežimiai ir autobusais.

Sakoma kad beveik visi didieji padangų gamintojai daro padangas tokias kad po to jas būtų galima restauruoti tai gali būti paguoda tik naiviems arba labai taupiems pirkėjams. Nors padangų atnaujinimu gali užsiimti tik licencijuotos įmonės tai dar nereiškia kad jų produktai yra geri. Dažniausi nusiskundimai įsigijus restauruotas padangas – netolygus svorio pasiskirstymas ant rato, sunkesnis balansavimas, didesnis svarelių kiekis ant rato gadina estetinį vaizdą.

Restauruotos padangos greičiau nusidėvi, pasitaiko atvejų kai važiuojant dideliu greičiu atsiranda vibracija, skleidžia didesnį triukšmą. Niekas nežino kokiomis sąlygomis buvo naudotos padangos, atnaujinimui tinka mažiau nei 20 proc. visų padangų reiškia visas kitas būtų pavojinga naudoti pakartotinai. Pirkdami restauruotas padangas sutaupysite tik tą dieną nes laikas kai reikės jas keisti ateis kur kas greičiau nei tai atsitiktų su naujomis originaliomis padangomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>