Ryanair lagamino turinys: ką imti, o ką palikti namuose?

Ryanair lagamino dydisVisi, kurie nori keliauti pigiau, renkasi pigiąsias avialinijas, pavyzdžiui, Ryanair. Dažnai kalbama, koks yra Ryanair lagamino dydis, tačiau retai užsimenama, ką galima lagamine turėti, o ko į lėktuvą įsinešti nepavyks.

Žmonės oro uoste labai nemėgsta, kai kažkas uždelsia patikros punkte, o dar labiau nemėgsta patys ten užtrukti. Kad to išvengtumėte, reikia pasiruošti: iš karto iš bagažo išimti ir paruošti patikros punkte parodyti visus turimus skysčius. Skysčiais laikomas vanduo ir kiti gėrimai, sriubos ir sirupai, skystas medus, sūriai, kremai, losjonai ir aliejai, hermetiškų indų turinys, skutimosi putos, kitos putos ir dezodorantai, kvepalai, pastos, dantų pasta, purškiamieji skysčiai, skystųjų ir kietųjų medžiagų mišiniai, geliai, plaukų ir dušo geliai, blakstienų tušas, lūpų blizgesiai, visos panašios konsistencijos medžiagos. Taip pat iš karto rekomenduojame nusivilkti švarką arba paltą, nes jie bus tikrinami atskirai, ir iš rankinio bagažo išimti visus elektroninius prietaisus, nes jie bus tikrinami atskirai.

Tam, kad išvengtumėte nesusipratimų, specialistai rekomenduoja gerai apgalvoti rankinio bagažo turinį ir skraidintis tik tuos daiktus, kurių tikrai prireiks skrydžio metu. Žinoma, tai aktualiau keliaujantiems tik su rankiniu bagažu, nes su savimi gabenantiems registruotą bagažą (vienas keleivis su savimi gali turėti iki trijų vienetų registruoto bagažo), keliama mažiau bagažo reikalavimų.

Taigi, keliaujantiems su Ryanair aviakompanijomis svarbu žinoti ne tik bagažo dydžio bei svorio apribojimus, bet ir bagažo turinio. Vienas iš svarbiausių – taisyklingas skysčių gabenimas rankiniame bagaže. Taip pat svarbu žinoti, kaip pasiruošti patikrai oro uoste, kad patikros punkte užtruktumėte kuo trumpiau ir nesudarytumėte eilių kitiems keleiviams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>