Saugios autokėdutės

Saugios autokėdutėsAutokėdutėje vaikas privalo važinėti iki tam tikro amžiaus. Taip daroma ne tik dėl įstatymų bei kelių eismo taisyklių nurodytos tvarkos, bet svarbiausia – dėl vaiko saugumo ir sveikatos. Tokioje kėdutėje jis nesimuisto, netyčia neatidarys durų bei nesusižeis, o tėvai jausis ramiau žinodami, kad kūdikis ar mažylis yra saugiai įtaisytas.

Bene visuose automobiliuose yra Isofix taškai, ant kurių tvirtinasi autokėdutės. Jie gali būti paslėpti po dangteliais arba įsprausti tarp kėdžių, tačiau priklausomai nuo automobilio modelio, juos galite rasti ir įrengtus pakankamai atviroje vietoje. Kūdikių kėdutės skiriasi pagal dydį ir tipą, savo atžalai tinkamą rasite atkreipę dėmesį į matmenis bei šiek tiek išnagrinėję savo transporto priemonę. Nors dauguma automobilinių kėdučių tiks į beveik visas transporto priemones, yra ir išimčių, todėl būkite atidūs prieš nuspręsdami įsigyti tokią prekę.

Automobilinės vaikų kėdutės gaminamos iš patvarių, tačiau lengvų ir patogių medžiagų. Mažylis čia jausis it vežimėlyje ar lovytėje, jam ar jai bus minkšta, ramu ir patogu. Neretai prie modernių auto kėdučių tvirtinasi ir pakabinami žaislai, kurie leidžia vaikui net ir ilgesnės kelionės metu nenuobodžiauti, o lavėti ir užima jo dėmesį. Svarbiausia, kad bet kuriuo atveju, tokioje kėdutėje esantis vaikas bus patogioje padėtyje ir saugus, nes jis tupės ne tik kėdutėje, bet ir bus prisegtas saugos diržais.

Juk svarbiausia, kad kėdutėje vaikui ne tik būtų patogu, bet saugumas, kurį tokia priemonė leidžia užtikrinti. Jokiu būdu nebandykite pažeidinėti kelių eismo taisyklių ir mažą vaiką vežti neįsodinę į specialią kėdutę, nes taip galite užsitraukti ne tik baudą, bet ir pakenkti vaiko sveikatai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>