Sekso prekių paskirtis

Erotiniai žaislai poroms gali gerokai pagerinti santykių kokybę. Jie ne tik leidžia praturtinti intymias akimirkas su mylimu žmogumi. Jie taip pat leidžia geriau pažinti vienas kitą, didina savivertę ir padeda išvengti gėdos jausmo.

Kita vertus, nors tiesa, kad tabu dėl tokių prietaisų naudojimo vis labiau nyksta, tam tikri prietarai vis dar išlieka. Daugelis žmonių erotinius žaislus poroms slepia spintų gilumoje ir po įvairiais drabužiais.

Sekso prekių paskirtis

  • Erotiniai žaislai padeda suprasti, kad seksualumas yra neatsiejama jūsų sveikatos dalis

Kiekvieną dieną vis daugiau žmonių atranda rūpinimosi savimi ir meilės sau naudą sveikatai. Reguliarūs orgazmai gali pailginti jūsų gyvenimo trukmę, nes kiekvieną kartą, kai pasiekiate orgazmą, organizme išsiskiria DHEA – hormonas, kuris, kaip žinoma, stiprina imuninę sistemą, gerina pažinimą ir palaiko sveiką odą – padeda ilgiau atrodyti jauniau. Orgazmo metu taip pat išsiskiria estrogenas – hormonas, būtinas sveikai ir lygiai odai.

Orgazmo metu taip pat išsiskiria cheminė medžiaga oksitocinas, kuris veikia kaip natūralus skausmą malšinantis vaistas ir gali padėti sumažinti galvos ir raumenų skausmus. Be to, orgazmai gali lemti geresnį seksą, nes stiprina genitalijų ir dubens dugno srities raumenų tonusą, o tai savo ruožtu suteikia daugiau pasitenkinimo intymiais išgyvenimais ir autentišką seksualinį malonumą. Plačiau: http://www.manoerotika.lt/category/sekso-prekes/

  • Erotinės prekės vyrams ir moterims gali padėti labiau pamilti savo kūną

Intymių pojūčių tyrinėjimas naudojant sekso žaislus leidžia sužinoti, koks nuostabus yra jūsų kūnas ir kiek daug malonumo jis gali jums suteikti.

Naudodami paprastą rankinį masažuoklį galite sužinoti, kur yra jūsų jautriausios vietos ir kaip keičiasi jūsų unikalios seksualinės reakcijos. Seksualumo tyrinėjimas gali iš tiesų leisti jums pamilti save.

  • Erotiniai žaislai gali padidinti pasitikėjimą savimi

Kas būtų, jei jums nereikėtų pasikliauti niekuo kitu dėl savo asmeninio malonumo? Kas, jei galėtumėte parodyti savo partneriui, kur yra jūsų jautriausios vietos ir kaip jūsų kūnas gali reaguoti į jo papildomą dėmesį?

Seksualumo tyrinėjimas vieniems yra puiki praktika, padedanti tapti seksualesniu žmogumi apskritai. Kuo geriau valdysite savo malonumą, kuo geriau suprasite, kaip jūsų kūnas reaguoja į vibraciją, ir kuo labiau pasitikėsite savimi – visa tai virs seksualiu pasitikėjimu savimi, kuris yra neįkainojamas.

  • Erotiniai žaislai stiprina libido ir sveikatą

Dėl kasdienio užimtumo, socialinės įtakos, streso, vaistų ar amžiaus libido gali svyruoti ir (arba) sumažėti. Laimei, sekso prekių naudojimas gali padėti sustiprinti jūsų seksualumą, padidinti lytinį potraukį ir padėti atstatyti libido.

Intymių malonumų gaminiai suteikia specifinę stimuliaciją, kuri gali padėti patirti visiškai naujų malonių pojūčių. Kuo daugiau rasite laiko pažadinti seksualinį susijaudinimą naudodami sekso žaislus, tuo jautresnis taps jūsų kūnas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>