Skaitmeninė spauda jūsų mieste

Norite greitai atsispausdinti savo dokumentus, pavyzdžiui, baigiamuosius darbus arba ką nors kitą, kas turi būt atspausdinta labai kokybiškai ir greitai? Tokiu atveju, jums reikia pasidomėti, kur jūsų mieste yra geriausiai atliekama skaitmeninė spauda.

Šiuo metu Vilniuje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose yra įsikūrusių aukštos kokybės spaustuvių, kurios visuomet gali pasiūlyti savo paslaugas už jums prieinamą kainą. Paprastai, yra renkamasi tarp dviejų skirtingų spausdinimo rūšių – arba skaitmeninė spauda, arba ofsetinė. Kuo šios spaudos rūšys skiriasi?

Tai pagrinde priklauso nuo norimo jūsų dokumentų tiražo. Pavyzdžiui, jeigu jums visada reikia dokumentų, kurių bendras kiekis nebūtų didesnis nei trys šimtai vienetų, tuomet greičiausiai jums reikės pasinaudoti skaitmeninės spaudos siūlomomis paslaugomis. Tuomet galėsite gauti labai kokybiškus spaudinius už visai nedidelę vieneto kainą – taip galite spausdinti plakatus, kalendorius, skrajutes, disertacijas, reklaminius leidinius. Dažniausiai šiomis paslaugomis naudojasi įmonės, kurioms reikia atspausdinti nemažą kiekį reklaminių leidinių.

Tačiau jeigu toks kiekis jūsų netenkina, tuomet jums reikės pasinaudoti ne skaitmenine spauda, o ofsetinės spaudos galimybėmis. Šis spausdinimo būdas išsiskiria tuo, kad yra naudojamas ne lazeris kaip skaitmeninėje spaudoje, o kitokia technologija, kuri leidžia jums gauti labai sodrias spalvas ir didelę optinę gebą. Taigi, ofsetinė spauda jums puikiai tiks tokiu atveju, jeigu norėsite atsispausdinti nemažą tiražą knygų, žurnalų, taip pat tokia spauda tiks ir tuo atveju, jeigu jums reikia labai didelio reklaminės spaudos užsakymo.

Skaitmeninė spauda šiuo metu yra gerokai pažengusi, kadangi jūs turite galimybę tiesiog užsisakyti visus norimus spausdinimo projektus internetu – galite užsukti į oficialų spaustuvės portalą ir pamatysite ne tik visas kainas, tačiau taip pat jau ir atspausdintų darbų pavyzdžius, tad galėsite lengvai įsitikinti spaustuvės darbo profesionalumu. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad pigiausiai skaitmeninė spauda jums kainuos, jeigu įkelsite .pdf failą – jeigu neturite tokio tipo failo, tuomet gali būti, kad kiekvienas vienetas jums kainuos penkiais centais brangiau. Taigi, prieš užsisakydami savo spausdinimo projektą, pasirūpinkite šiais niuansais.