SPA masažai nauda jūsų organizmui

SPA masažai: nauda jūsų organizmui

Gyvename pašėlusiu ritmu, visur skubame ir lekiame, neretai daugelis iš mūsų dirba viršvalandžius ar darbe patiria stresą. Ilgainiui toks gyvenimo būdas neigiamai atsiliepia mūsų sveikatai. Tad kartais reikia sustoti, pailsėti ir palepinti save, o kas gali būti geriau nei viso kūno masažas ar kitas SPA procedūros? Atpalaiduojantis masažas padeda atsikratyti nuovargio, streso ir nuo pečių tarsi nuima nematomą naštą. Kita vertus, masažas yra moksliškai pagrįstas gydymo metodas, kuris tiesiogiai veikia mūsų organizmą bei atskiras organų grupes. Ir gydomieji, ir SPA masažai gali padėti atsikratyti antsvorio, teigiamai veikia kraujotakos ir limfinę sistemą, raumenis, sąnarius bei širdies darbą.

Masažo metu oda apsivalo nuo suragėjusių, numirusių odos ląstelių ir liaukose gaminamų išskyrų, dėl to gerėja dengiamųjų žmogaus audinių kraujotaka bei jų trofinė funkcija. Be to, SPA masažai spartina medžiagų apykaitą bei regeneracinius procesus ir pan. Moterims, kurios nuolatos kompleksuoja dėl netobulos figūros, vertėtų žinoti, kad  net ir po kelių masažo sesijų oda jau tampa stangresnė, sumažėja celiulitas ir kūno apimtys, ypač tose vietose, kur nereikalingų centimetrų yra labai sudėtinga atsikratyti – šlaunų ir klubų srityse,  o sausa ir išblyškusi oda netrunka įgauti gražų rožinį atspalvį. Tuo tarpu, galvos ir veido masažas suteikia odai elastingumo, išlygina mažas raukšleles bei paspartina galvos plaukų augimo procesą. Taigi, tokia kūno priežiūra duoda išties akivaizdžiai matomų rezultatų.

Kita vertus, net ir SPA masažai, o ką jau kalbėti apie gydomuosius, turi kontraindikacijas. Jų negalima atlikti, jei turite odos pažeidimų, sergate odos ligomis, limfinių liaukų uždegimu, sifiliu, kraujo ligomis, venų ar arterijų uždegimu ir pan. Kiekvienas prieš savo klientus atsakingas ir geros reputacijos SPA centras ar masažo salonas turi atlikti kliento apžiūrą ir tik tada pradėti masažo kursą. Apžiūros metu specialistas apžiūri problemiškas kūno vietas bei surenka informaciją apie kliento sveikatos būklę ir tik tada rekomenduoja masažo programą.

Visgi, jei jums SPA masažas – atsipalaidavimo priemonė, kuri padeda atitrūkti nuo kasdienybės, bent retkarčiais juo pasimėgaukite. Jei galvojate, jog jums per brangu, „patykokite“ gerų pasiūlymų iš Masinis.lt portalo. O svarbiausia būkite sveiki ir gražūs!