Svetainių kūrimas ir jų kaina

Nusprendėte turėti savo verslo internetinę svetainę, o gal atnaujinti seniai kurtą? Tikrai verta tai atlikti. Svetainės, kurios seniai kuros ant senos turinio valdymo sistemos, yra pasenusių dizainų, turi ne visas funkcijas, kokių reikalauja šiuolaikinis klientų poreikis. Jei pageidaujat žengti koja kojon su besikeičiančiu pasauliu, pridera keistis ir jums.

Jei jau turit susiplanavę svetainės medį, turit logotipą, turbūt įdomu kokios pinigų sumos reikės šiai investicijai.Svetainių kūrimas kaina

Svetainių kūrimas ir jų kaina gali kisti priklausomai nuo jos medžio dydžio bei pageidaujamų turėti funkcijų. Reprezentacinė svetainė, kurioje galima rasti veiklos aprašymą, kontaktus, trumpą istoriją, nereikalaus didelių išlaidų. Užteks pagrindinio minimalaus paketo ir jūs jau valdot savo svetainę. Į jį įeina modernių dizainų turinio valdymo sistema, informacijos sukėlimas, nuotraukų galerija, kontaktų forma.

Svetainių kūrimo kaina visada prieinama, o procesas greitas.

Jei pageidaujat talpinti daugiau informacijos į svetainę nei tik veiklos aprašymą, kaina gali kisti. Papildomai bus pridėta socialinių tinklų, blog‘o įskiepiai, vidinio SEO paslauga.

Kita vertus svetainių kūrimas gali būti ilgas ir varginantis procesas, o kaina šoktelėti kiekvieną kartą programuotojo paprašius pridėti naują funkciją ar tekstą. Tam yra alternatyva. Internetinės svetainės nuoma. Ir jau po 3-5 dienų turite savo internetinę svetainę, pageidaujamo dizaino su jums aktualiu turiniu. Kviečiu daigiau informacijos ieškoti Hostpartner.

Jie ne tik pasiūlys išsinuomoti svetainę, bet ir, jums pageidaujant, ją įsigyti. Hostpartner kolektyvas visada pasiruošę padėti klientui ir jų puslapį padaryti unikaliu. Juk unikalus – tai išskirtinis, išskirtinis – tai lengvai randamas paieškos sistemose.

Taigi nors ir svetainių kūrimas jums atrodė slėpiningas, o kaina bauginanti, laikas apie tai rimtai pagalvoti. Nepriklausomai nuo turimos sumos naujam verslui, be didelių investicijų su Hostpartner pagalba gali turėti savo veiklos reprezentacinę svetainę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>