Šviestuvai interjere

sviestuvai

Šviestuvas yra viena pagrindinių interjero detalių. Pritaikytas prie bendro stiliaus, šviestuvas tampa dizaino dalimi, be kurios neįsivaizduojama gyvenamoji ar darbo patalpa. Šviestuvų pasiūla yra labai gausi. Renkantis tinkamiausią variantą, pirmiausia turite nuspręsti kokios rūšies šviestuvas jums geriausiai tiks. Aptarkime šviestuvų rūšis ir jų savybes.

Lubiniai šviestuvai

Šie prie lubų tvirtinami šviestuvai labiausiai tinkami žemesnėse patalpose, nes jie sukuria aukštesnių lubų įspūdį. Lubiniai šviestuvai taip pat dažnai naudojami norint apšviesti kažkurią interjero detalę. Šių šviestuvų šviesos srautą galima nukreipti norima kryptimi. Šviestuvų dydį, spalvą, formą, jų šviesos intensyvumą rinkitės atsižvelgdami į patalpos plotą bei interjerą.

Pakabinami šviestuvai

Tai šviestuvai, kurie gali būti naudojami įvairiose patalpose. Tiek namų, tiek darbo patalpose, pakabinami šviestuvai puikiai pasitarnauja ne tik kaip apšvietimo priemonė, bet ir kaip interjero detalė. Pastaruoju metu ypač populiariais tampa modernaus stiliaus, neįprastų formų pakabinami šviestuvai.

Sieniniai šviestuvai

Prie sienų tvirtinami šviestuvai dažniausiai naudojami kaip papildoma apšvietimo priemonė. Nedidelėse erdvėse, pavyzdžiui, tamsiąjame kambariuke ar prieškambaryje, pakanka ir vieno arba dviejų sieninių šviestuvų skleidžiamos šviesos. Didelėse erdvėse sieniniai šviestuvai derinami su pagrindiniais šviestuvais.

Pastatomi šviestuvai

Šie šviestuvai – tai apšvietimo priemonė ir interjero puošmena viename. Dauguma pastatomų šviestuvų pasižymi unikaliomis įvairių stilių formomis. Tamsiuoju paros metu naudojami kaip šviesos šaltiniai, dieną šie šviestuvai tampa puikia interjero detale.

Įmontuojami šviestuvai

Į sienas ar lubas montuojami šviestuvai itin tinkami nedidelėse erdvėse arba siekiant apšviesti konkrečią patalpos dalį. Tinkamiausias įmontuojamų šviestuvų dydis ir skaičius priklauso nuo erdvės ploto, LED lempučių stiprumo bei bendro patalpos apšvietimo. Įmontuojami šviestuvai taip pat dažnai naudojami lauko ar laiptų apšvietimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>