Valymo paslaugos ofisams

Kiekviename biure tinkamo švaros lygio palaikymas yra svarbus klausimas, turintis įtakos tiek darbuotojų patogumui ir saugumui, tiek prekės ženklo įvaizdžiui klientų akyse. Sunku pasiekti tenkinamų rezultatų šioje srityje, jei joks konkretus asmuo nėra paskirti su valymu bei švara susijusias pareigas. Veiksmingiausias ir vis dažniau pasirenkamas būdas yra naudotis įmonės valymo paslaugomis. Kokie yra tokio sprendimo pranašumai?

Galimybė pritaikyti biuro valymo įmonės grafiką pagal savo poreikius

Kiekvienoje įmonėje reikalingas valymo dažnis yra skirtingas – tai priklauso nuo kabinetų skaičiaus, jų dydžio, darbuotojų skaičiaus ir dažnai nuo veiklos pobūdžio, kuria įmonė užsiima. Valymo paslaugos Kaune ir kituose Lietuvos miestuose gal būti užsakomos individualiai, kad jos būtų atliktos pagal konkretų nustatytą grafiką – jos gali būti atliekamos kasdien, kartą per savaitę arba kliento pasirinktomis dienomis.

Platus valymo paslaugų spektras

Klientai taip pat gali pasikliauti labai įvairiomis valymo paslaugomis, kurių dėka biuro patalpos bus reguliariai tvarkomos ir prižiūrimos. Paslaugos apima pagrindinę veiklą ir specialias užduotis, kurias galima užsisakyti pagal poreikį:
• Baldų ir biuro įrangos paviršių valymas;
• Stalo fasadų valymas;
• Kilimų ir grindų siurbimas bei valymas;
• Socialinių patalpų, tualetų, taip pat virtuvių valymas;
• Stiklo paviršių, įskaitant pertvaras bei langus, valymas;
• Kiti darbai, kurie yra individualiai pritaikomi pagal kliento poreikius.

Be to, taip pat galima užsisakyti papildomų paslaugų, tokių kaip kilimų ir minkštų baldų plovimas ar valymas po renovacijos ir statybos darbų – tai yra užduotys, reikalaujančios daugiau laiko bei darbo, todėl jas verta patikėti specialistams.

Profesionalus biurų valymas, užtikrina civilinės atsakomybės draudimą

Valymo įmonės darbuotojai dažnai turi kontaktą su vertinga biurų įranga, todėl norint apsaugoti klientus nuo nuostolių ir nelaimingų atsitikimų, šios paslaugos yra apdraustos civilinės atsakomybės draudimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>