Vartojamoji paskola studijoms

Paskola studijoms daug ką tiesiog gąsdina – juk tai ilgalaikis įsipareigojimas. Tačiau, ar pagalvojate, kad išties ta paskola yra investicija į jauno žmogaus ateitį?

Dažniausiai vartojamoji paskola yra imama tam tikriems pirkiniams, kuriems reikalingos didesnės pinigų sumos. Vienas naujausių, vartojamosios paskolos panaudojimų būdų – studijų įmokų padengimas. Kodėl ne – juk šis „pirkinys“ turės ilgalaikę vertę, visam gyvenimui. Kas gali būti vertingesnio už išsilavinimą?

Esminė problema, su kuria susiduria jaunas žmogus – išsirinkti būsimą gyvenimo kelią, profesiją. Net tada, kai jau aišku, ką nori veikti, būsimas studentas nebūtinai pateks į valstybės finansuojamą vietą. Nemokamos vietos ribotos, o svajonių profesijos studijos kainuoja tikrai nemažai.

Gerais norais ir kelias į pragarą grįstas – byloja sena patarlė. Būtent tų gerų norų vedini, tėvai ar net patys jaunuoliai griebiasi šiaudo – ieškodami tinkamo šaltinio pakliūva į greitųjų kreditų „rankas“. Skolindamiesi kasmet apmokėti įmokas už studijas, jie įklimpsta į gilią skolų duobę, kuri laikui bėgant darosi vis gilesnė. Tokia situacija ne tik smukdo šeimos finansinę padėtį, bet ir kenkia psichologiškai. Ar labai motyvuoja mokytis pastovus nepriteklius?

Jei yra galimybė gauti paskolą iš valstybinio fondo, situacija kiek paprastesnė, tačiau ne visada galimas ir šis pasirinkimas. Kai nepavyksta sulaukti paramos, paskutinė viltis gauti gerą išsilavinimą visai žlunga. Žinoma, įmanoma derinti paskaitas ir darbą – kai kurie studentai taip daro – bet studijuojant dieniniame skyriuje tai gana sudėtinga, taip pat nukenčia mokslo kokybė. Tad pasvarstykime – ar manote, kad verta išleisti pinigus nepilnaverčiam išsilavinimui?

UAB „Kredito garantas“ siūlo: paskola studijoms, kad nereikėtų aukotis jokiomis prasmėmis. Vartojamosios paskolos tikslai visiškai nesvarbūs – net jei aplinkybės pasikeistų ir pavyktų gauti nemokamą vietą, galėsite gautus pinigus tam, ko Jūsų namuose trūksta labiausiai, galbūt, pagerinti jauno žmogaus gyvenimo kokybę, studijų laikotarpiu.

Kodėl vartojamoji paskola studijoms yra optimalus pasirinkimas? Galėsite pasirinkti asmeniškai, koks įmokų mokėjimo grafikas yra patogus, gausite žmonišką palūkanų normą, o jei mokate planuoti šeimos išlaidas, paskola bus tikras pagalbininkas statant atžalų ateitį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>