Vonios: įvairovė ir pasirinkimas

VoniosVonios kambarys – labai svarbi erdvė namuose, ypač ją kaip grožio kampelį ir namų SPA centrą vertina moterys. Visi svajojame apie didelį ir erdvų vonios kambarį, tačiau ne visiems šią svajonę pavyksta įgyvendinti. Specialistai, priklausomai nuo patalpos erdvės, siūlo rinktis ir vonios kambario sprendimus. Taigi, kokie sprendimai galimi ir kaip pasirinkti tinkamiausią?

Kad vonios kambaryje stovės klozetas, kriauklė, gyvatukas, bus veidrodis, spintelė ir t. t., nesiginčija niekas, tačiau klausimas, ką pasirinkti – dušo kabiną, vonią, o gal abu, kankina daugelį.

Labai dažna situacija, kai vyras nori dušo, o moteris – vonios. Taigi, kai vieningą sprendimą priimti sunku ir/ arba vonios kambario erdvė leidžia montuoti ir dušo kabiną, ir vonią – rekomenduojama taip ir padaryti. Tikrai didelis privalumas – turėti ir greito nusiprausimo, ir ilgo maudymosi galimybę, be to, toks sprendimas – visam gyvenimui: turint mažamečių vaikų patogu turėti vonią, o senatvėje visi džiaugiasi dušu, nes į vonią ir įlipti sunku, ir galbūt negalima joje mirkti dėl sveikatos.

Jei galimybės įsirengti ir dušo kabinos, ir vonios nėra, rekomenduojama pirmenybę skirti voniai. Vonios – itin daugiafunkcės: papildomai sumontavus sienelę ir dušo galvutę, vonia nesunkiai tampa dušo kabinos pakaitalu. Tokią vonią galima vadinti du viename.

Be kita ko, vonios šiandien – itin modernios: pamirškite senas ketines (špižines) sunkias ir dideles vonias, modernios vonios – itin lengvos, lengvų formų, plonos ir ne tokios griozdiškos, dažniausiai – akrilinės arba akmens masės. Tačiau vis dar populiariausiomis išlieka senosios, nors naujai įrengiamuose arba remontuojamuose būstuose tokios vonios pirmosios keliauja į šiukšlyną.

Taigi, jei Jums atėjo laikas atnaujinti arba įrengti vonios kambarį, svarbiausia nuspręsti, ar montuosite tik dušo kabiną, tik vonią ar abu. Tai priklauso, pirmiausia, nuo patalpos erdvės ir šeimos narių poreikių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>