Web Dizaino elementai

Web Dizaino elementai

Web Dizaino elementai yra dizaino blokų statymas. Šitie elementai yra kiekviename puslapyje kurį tu sukūrei. Jei suprasi paprastus dizaino elementus, tu galėsi sukurti galingus web puslapius.

Yra penki paprasti web dizaino elementai:

Linijos ir vaizdo kontūrai 

Į linijas įeina ribos ir taisyklės. Jos gali būti horizontalios arba vertikalios ir gali padėti apibrėžti erdves apie elementus web puslapiuose. Vaizdo kontūrai padidina dizaino skaitomumą.

Forma

Formos web dizaine padaro uždarus kontūrus. Dažniausiai web puslapiuose būna kvadratinės arba stačiakampio formos. Bet tai nėra būtina. Tu gali naudoti paveiksliukus tam, kad generuotum kitokias formas savo dizainui.

Teksturos

Teksturos duoda vietos pojūtį. Web puslapių teksturos yra visos matomos, bet tu gali naudoti natūralias arba dirbtines teksturas, kad gautum dizainą efektingą.

Spalva

Spalva yra dalis web dizaino, kurios dažniausiai bijo dauguma web dizainerių. Daugumoje dizainų yra judėjimo pojūtis visoje dizaino kryptyje. Geri web dizainai sukurti vadovaujantis apgalvota mada , kad puslapio lankytojas matytų ką dizaineris norėjo parodyti.