Fasado apdaila tarnausianti virš 50 metų

fasado apdaila

Statybos – tai neišvengiama miestų bei pramonės vystymosi dalis. Nuolatos augant populiacijai reikalinga vis daugiau gyvenamųjų namų. Patobulėjus statybų pramonei, išrandamos vis naujesnės ir modernesnės priemonės, apsaugančios ir pagerinančios namų kokybę. Ventiliuojami fasadai – tai modernus būdas apsaugoti sienas nuo kenksmingų išorės veiksnių, o tinkamai parinkta fasado apdaila gali dar labiau prailginti jūsų namo gyvavimo laikotarpį. Vienas naujausių tokio namo papuošimo produktų – aukšto slėgio laminatas, todėl būtent šią medžiagą straipsnyje ir aptarsime.

Aukšto slėgio laminatas – tai medžiaga, pagaminta iš popieriaus bei kartono sluoksnių, tarp kurių tarpai užpildomi įvairių plastmasių lydiniais. Produkto gaminimo proceso metu, naudojamas didesnis spaudimas ir temperatūra, nei gaminant įprastinius laminatus. Kaip tik toks pagaminimo būdas suteikia gaminiui patvarumo ir ilgaamžiškumo. Produkto kaina nėra žema, tačiau skaičiuojant visus statybos bei montavimo kaštus visu produkto gyvavimo laikotarpiu, ši fasado apdaila sutaupys jums ir laiko ir pinigų.

Aukšto slėgio laminatas plačiai naudojamas namų vidaus interjere, tačiau tuo pat metu tai yra idealiausia fasado apdaila. Visiems mums įprasta, jog renovuojami tik daugiabučiai, bei įvairūs sovietinės statybos pastatai. Vis dėlto, renovuoti galima ir nuosavus, bei kitokių tipų namus. Fasado apdaila apsaugos namą, nepriklausomai nuo jo dydžio ar paskirties, o ir aukšto slėgio laminatas būna įvairiausios išvaizdos bei paviršių.

Aukšto slėgio laminatas naudingas jūsų namui

HPL plokštės yra sąlyginai plonos, tačiau vis vien nepraleidžia kenksmingų saulės skleidžiamų UV, todėl tikrosios namo sienos neblunka ir neskilinėja. Kadangi fasado apdaila ventiliuojama, viduje susidarę drėgmės garai visuomet išvėdinami, arba vidinėmis plokštės sienelėmis nuteka į apačią, todėl išvengiama sienų pelijimo problemos. Taip pat HPL plokštė neleis jūsų namui įkaisti karštos vasaros metu, o žiemą paslėps jį nuo stingdančio vėjo.

Aukšto slėgio laminatas naudingas ir jums

Iš šios medžiagos pagamintos plokštės užtikrintai sulaiko triukšmą, todėl net jei jūsų butas ribojasi su gatvės pusėje esančia siena, užtikrinama patikima garso izoliacija. aukšto slėgio laminatas priskiriamas sunkiai degių medžiagų kategorijai, todėl gaisro atveju ugnis plinta kur kas lėčiau. Be to produktas montuojamas itin lengvai ir greitai, o laikui bėgant sutaupysite dėl ilgo produkto gyvavimo laikotarpio.

Taigi galime apibendrinti, jog fasado apdaila iš HPL – idealiausias kokybės ir kainos santykis. Mokate šiek tiek daugiau, tačiau montavimas – itin paprastas, o produkto gyvavimo laikotarpis kur kas ilgesnis (50 metų ir daugiau) nei kitų apdailos produktų. Taip pat ši renovacijos forma suteiks gausybę naudos tiek jums, tiek jūsų namui.