Juokingi gimtadienio sveikinimai

Norite savo artimą žmogų pralinksminti ir pasveikinti su gimtadieniu itin juokingai? Dabar galite prisigalvoti visokių juokelių, o jeigu niekas nešauna į galvą, tuomet pamėginkite panaršyti internetą, kur rasite nemažai sugalvotų tostų ir juokelių, padėsiančių susikurti tinkamą nuotaiką per savo arba kieno nors kito gimtadienio šventę. Juokingi gimtadienio sveikinimai padės jums greitai pralaužti ledus ir pradėti iš tikro švęsti.

Galite pasidomėti ir tuo, kokie juokingi gimtadienio sveikinimai buvo padeklamuoti arba išsakyti kitiems, kadangi internete šiuo metu yra pilna tokių tinklapių, kuriuose yra talpinami patys įdomiausi ir juokingiausi gimtadienio sveikinimai. Tuo pačiu nepamirškite padovanoti geros dovanos gimtadienio proga.

Klasikinis gimtadienio juokelis – kai iš didelio torto išlenda nuoga moteris. Be jokios abejonės, gali brangiai kainuoti, tačiau vyrui tai tikrai patiks. Taip pat galite paruošti gimtadienį – siurprizą. Sukurti kokią nors istoriją apie pagrobimą ar kokią kitą į neviltį varančią problemą ir priversti gimtadieninką sudalyvauti joje, galvojant, kad visa tai yra tiesa.

Tik įsivaizduokite, koks jo palengvėjimas laukia, kai jis grįš namo ir visi jo draugai čia lauks su šypsenomis bei nekantraus pradėti nuostabią šventę? Be jokios abejonės, tokie juokingi gimtadienio sveikinimai patiks jūsų draugams, nes visi nori pasijuokti ir visi turi humoro jausmą. Žinoma, nepersistenkite su siurprizais, jeigu jūsų draugas yra silpnos širdies arba karštų nervų.