Ar vestuvinių suknelių dizaineriai pritaiko suknelę pagal nuotakos figūrą?

dizaineriai, vestuvines sukneles

Mitas yra tai, kad vestuvių suknelės nuoma yra pigesnė, nei individualus jos užsakymas pas dizainerį. Neretai, nuomos kainos gali viršyti unikaliai pasiūtos suknelės įkainius ir ne visada turėsite garantijų, jog pasirinkta suknelė jums puikiai tiks ir atitiks jūsų figūrą. Tuo tarpu, užsakant vestuvinę suknelę pas dizainerį, jis ją siųs individualiai jums, todėl puikiai pritaikys jūsų siluetui ir sėkmingai užmaskuos, bet kokius figūros trūkumus. Dėl to, jūs atrodysite ne tik puikiai, bet ir jausitės išskirtine.

Svarbiausia, išsirinkus žmogų, kuris jums kurs jūsų vestuvių suknelę, reikia pasidomėti jo stiliumi, nes skirtingi dizaineriai savaip interpretuoja ir naudojasi savo kūrybinėmis idėjomis. Vieni didesnį dėmesį skiria medžiagiškumui ir silueto linijų įmantrumui, kiti labiau akcentuoja dekorą, kurį neretai būna sukūrę patys, kas ir padaro jų rūbą išskirtiniu.

Dizaineris išsiaiškins ir jūsų lūkesčius bei aptars būsimos vestuvių suknelės viziją, atsižvelgdamas į jūsų figūros tipą, amžių, pageidavimus ir net būsimą vestuvių šventės vietą. Taip, jums nepasivaideno! Vestuvių šventimo erdvė, taip pat turi įtakos vestuvių siluetui, nes vienaip šventinis rūbas atrodys prašmatnaus restorano ar senovinio dvaro aplinkoje, visai kitaip – gamtoje ar pajūryje. Pagal tai bus sukuriam šventinė apranga, kuri leis jums jaustis nevaržomai ir patogiai. Nepaisant to, kiekviena nuotaka nori sukurti romantišką, švelnią, bet tuo pačiu ir iškilmingą šventės atmosferą. O tai padaryti nebus sudėtinga, tuomet tiksliai numatysite ir išsakysite savo lūkesčius.

Svarbiausia, reiktų neatidėlioti vestuvinės suknelės pirkimo ar siuvimo paskutinėms savaitėms, nes tuomet nebus taip lengva įgyvendinti visas kūrybines idėjas ar surasti tinkamiausią variantą idealiai tinkantį pagal jūsų figūros tipą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>