Baldai biurui

biuro baldaiDarbas namuose suteikia galimybę efektyviai dirbti patogioje, komfortiškoje aplinkoje. Individualiai sukurtas namų biuras padidina darbo efektyvumą ir kūrybingumą. Biuro baldų asortimentą sudaro: žurnaliniai staliukai, darbo stalai, darbo kėdės, konferencijų kėdės, biuro spintelės, spintos, biuro komplektai ir kt. Biuro daldai ir spintos https://www.leojar.lt/15-spintos parduodami parduotuvėse ir internetu, elektroninėje erdvėje yra išdėstyta įvairių staliukų kompiuteriams, vadovo baldai, odinės šefo kėdės ir panašiai. Pagal individualų užsakymą gaminami ir parduodami įvairūs nestandartiniai baldai.

Spintos pagal individualius užsakymus

Nestandartinės spintos gaminamos aukštos kokybės, pagal individualius užsakymus. Visi baldai gaminami iš aukštos kokybės plokščių, taip pat naudojamas medžio masyvas, metalas, plastikas, stiklas. Platus spalvų bei atspalvių spektras leidžia pritaikyti baldus prie pačių moderniausių ir klasikinių interjerų. Baldai projektuojami atsižvelgiant į kiekvieno kliento pageidavimus ir poreikius.

Spintos su stumdomomis durimis

Spintos stumdomomis durimis yra modernios, gražios, stilingos puikiai tiks bet kuriam jūsų namų kambariui ar ofiso patalpai, gaminamos aukštos kokybės, daugybės modelių, medžiagų ir kainų, kiekvienas klientas gali išsirinkti spintą, tinkančią įvairiai patalpai. Spinta stumdomomis durimis galima rinktis iš skirtingų korpuso medžiagų, stumdomų durų sistemų, rėmelių ir skirtingos furnitūros. Lentynos ir stalčiai gaminami iš laminuotos ir faneruotos medžių drožlių plokštės. Perkant spintą galima išsirinkti įvairius laikiklius, kabyklas, krepšius avalynei ir drabužiams.

Drabužinės

Drabužinės puikiai tiks jūsų namų kambariui ar biuro patalpai. Šiuolaikinės drabužinės gali būti įvairiausių dydžių ir puikiai pritaikomos net ir nedidelėse patalpose. Skirtingai nuo įprastų spintų, drabužinės padeda maksimaliai išnaudoti naudingą plotą. Ji puikiai tiks bet kuriam interjerui ir tuo pačiu jį paryškins ir pagražins. Dekoratyvinės durų apdailos parenkamos individualiai, pagal kliento poreikius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>