Black seo – tai metodai, kurių Google netoleruoja

SEO – tai svetainės optimizavimas įvairiose paieškos sistemose. Kokybiškos SEO paslaugos yra vienas pagrindinių būdų pritraukti lankytojų į savo svetainę, ją padaryti matomą visam pasauliui. O jei dar prisimenant ir tai, jog SEO proceso atlikimas nieko nekainuoja, tai yra tiesiog puikus būdas gauti milžiniškos naudos savo tinklalapiui. Vis dėlto, yra ir tokių žmonių, kurie atlieka puslapio optimizavimo paieškos sistemose procesą nesąžiningai, nesilaikydami jokių taisyklių. Toks puslapių optimizavimas vadinamas Juoduoju SEO.

Kuo skiriasi Juodasis SEO nuo paprastojo? Paprastas optimizavimas – tai darbas su įvairiomis atgalinėmis nuorodomis, vadinamaisiais meta tag‘ais ir tt.. Viskas yra daroma tvarkingai, pamažu, be jokių nusižengimų. Tuo tarpu juodasis optimizavimas yra absoliutus kuo greitesnio SEO proceso rezultato siekimas bet kokiomis, netoleruotinomis priemonėmis.

Juodasis SEO pagrinde atliekamas dviem būdais. Pirmiausia – spammas. Žmonės, atlikdami juodają optimizaciją stengiasi platinti įvairias atgalines nuorodas arba tiesiog savo svetainės nuorodas įvairiuose forumuose, komentaruose po straipsniais ir tt.. Taip pat, tikriausiai daugelis mūsų esame susidūrę su dar viena spammo forma, kuomet tai yra atliekama elektroninių laiškų pagalba.

Kitas būdas – kuomet svetainė yra pripildoma daugybe lankytojams nematomų vadinamųjų backlinkų. Tai nėra gerai netgi tuomet, kai svetainės turinys ir atgalinių nuorodų turinys yra panašus, tačiau juoduoju SEO užsiimantys žmonės netgi sugeba į tinklalapius, kuriuose yra rašoma apie ratus, pridėti daugybę atgalinių nuorodų, kurios veda į puslapius, kurių turinys yra apie batus.

Juodasis SEO nėra nei leistinas, nei naudingas, nei efektyvus. Tai yra tiesiog visiškai negatyvus dalykas, nesuteikiantis absoliučiai jokios naudos. Būtent dėl to, patariame niekam nebandyti siekti aukštos pozicijos paieškos sistemose ne tokiu būdu, bergždžiai siekiant greitų rezultatų, o atliekant viską tvarkingai ir kruopščiai. Tuomet nereikės jokių spammų ar kitų nesąmonių, puikus rezultatas ateis tiesiog savaime.