Dirbtinės gėlės

Dirbtinės gėlės laidotuvėmsDirbtinės gėlės yra tikrų gėlių imitacijos bei pakaitalai, naudojami paminėjimui arba dekoracijai. Nors jos buvo išrastos moksliniais tikslais, dirbtinės gėlės tapo viena iš populiariausių floristikos prekių. Bene didžiausias tokių gėlių privalumas –ilgaamžiškumas, kai natūralios gėlės vysta greitai, dirbtinės gali gyvuoti vos ne amžinai.

Dirbtinės gėlės tiks:

  • švenčių proga;
  • dekoravimui;
  • laidotuvėms;
  • kitoms progoms.

Apskritai, dirbtiniai augalai pasižymi visomis savybėmis, kurias žmonės labai nori išgauti iš natūralių jų versijų, tačiau tai kainuoja labai daug pinigų. Nuolat tobulėjant šios rinkos gamintojams, dirbtinės gėlės vis labiau gražėja ir tampa vis įdomesnėmis, tuo pat metu išlaiko visiškai analogišką natūraliems augalams išvaizdą bei nesukelia taip nemėgstamų alergijų.

Dirbtines gėles verta rinktis ir verslininkams, kurie nori dekoruoti savo patalpas. Natūralūs augalai greit nuvys, ims mesti žiedlapius, reikalaus priežiūros, o galų gale teks juos keisti, kol dirbtiniai augalai bus ilgaamžiai, visiškai nereiklūs ir nuostabiai gražūs.

Laidotuvėms galėsite rasti dirbtinių gėlių vainiką, kuris nenuvys net žiemą ar rudenį, o kitoms progoms taip pat atrasite tinkamą pasirinkimą. Siūloma prekių gausa yra tikrai labai plati, todėl kiekviena vizija bei fantazija gali būti įgyvendinta. Svarbu žinoti ko norite ir išnagrinėti prekės specifikaciją, sužinoti augalo aukštį ir spalvą, kad dekoracija tikrai būtų kuo įmanoma puikesnė.

Gėles nebebūtina pirkti iš fizinės parduotuvės, visų rūšių florą rasite ir interneto parduotuvėse. Nuo levandų iki bambukų ar orchidėjų –raudonos, baltos, melsvos, violetinės ar net popierinės gėlės yra prieinamos vos keletu klavišų paspaudimu. Įsigijus dirbtines gėles nebereikės jaudintis dėl laistymo grafiko ir sielotis, jei augalas nuvyto dėl nepaaiškinamų priežasčių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>