Ekologiški produktai buityje

Tvarkant ir prižiūrint namus, užtikrinant tvarkingą buitį yra naudojama daug įvairių cheminių priemonių: indų ploviklis, skalbinių minkštiklis, įvairūs valikliai, skirti voniai, virtuvei ar įvairiems paviršiams ir kt. Visus juos naudojant teršiame aplinką, kurioje gyvename: cheminės medžiagos garuoja, įsigeria į paviršius ir audinius, sukelia alergiją, dirgina kvėpavimo takus. Kokia išeitis? Ekologiški produktai, kurie sukurti iš natūralių ingredientų ir gali visiškai pakeisti buitinę chemiją.

Ekologiškos skalbimo priemonės

Skalbimo priemones naudojame nuolat ir net nesusimąstydami apie jų poveikį bei sudėtį. Įvairios veikliosios medžiagos gali iš tikrųjų efektyviai šalinti dėmes, užtikrinti baltą spalvą ar apsaugoti spalvotus skalbinius nuo blukimo, tačiau ar visa tai tinka ir mūsų odai? Pirmieji neigiamą skalbimo priemonių poveikį pajunta hypoalergiški žmonės arba maži vaikai – odą ima niežėti, gali atsirasti bėrimai. Ekologiški produktai tokių reakcijų niekada nesukelia, nes jų sudėtyje naudojami tik švelniai veikiantys augaliniai ingredientai. Taigi taip užtikrinama ir skalbinių švara, ir odos apsauga.

Ekologija virtuvėje

Net jei rūpinatės savo mityba ir renkatės ekologiškus maisto produktus, rūpestis savimi bei aplinka tuo nesibaigia. Virtuvei skirti ekologiški produktai, tokie kaip indų plovikliai ir valymo priemonės, kurias naudojame kasdien, užkerta kelią į maistą patekti kenksmingoms medžiagoms. Ekologiškos priemonės virtuvei yra gaminamos pasinaudojant naudingomis augalų savybėmis, todėl puikiai atlieka savo paskirtį ir nekenkia žmogui bei gamtai. Cheminiai priedai, kurių yra masinės gamybos produktuose sunkiai nusiplauna vandeniu, todėl jų likučių gali likti ant indų, puodų ar kitų virtuvės paviršių ir taip jie patenka į maistą. Be to, ekologiškos priemonės pagamintos taip, kad greitai suirtų ir nekenktų gamtai net tada, kai su jas nuplovusiu vandeniu atsiduria kanalizacijoje.

Ekologiškos valymo priemonės

Pritaikytos skirtingų paviršių valymui ekologiškos valymo priemonės puikiai atlieka savo darbą ir yra malonaus natūralaus kvapo. Jų sudėtyje nėra parabenų, konservantų ir genetiškai modifikuotų produktų, todėl jas drąsiai galima naudoti net ir tiems paviršiams valyti, kurie gali turėti kontaktą su naminiais gyvūnais ar mažais vaikais. Ekologiškos valymo priemonės yra naudojamos taip pat kaip ir įprastos, todėl nesukelia nepatogumų.

Pasirūpinkite savo aplinka nekenkdami sau!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>