Facebook Reklamos Paslaugos

„Facebook“ – tai pats didžiausias socialinis tinklas pasaulyje. Vien Lietuvoje „Facebook“ turi gerokai virš milijono vartotojų, o tai beveik pusę Lietuvos gyventojų. Šis socialinis tinklas yra labai patogus ir visiems žinomas, beveik kiekvienas turi nuosavą šio puslapio paskyrą. Paskyrą susikurti galima visiškai nemokamai, todėl ten registruojasi visi, kas tik nori. Šioje svetainėje žmonės dalinasi naujienomis, bendrauja su žmonėmis, ieškosi draugų, kuria renginius ir panašiai. Taip pat daug žmonių užsiima „Facebook“ reklama.

„Facebook“ reklama tai nėra pačios svetainės reklamavimas, tai grupės, sukurtos „Facebook“ puslapyje, reklamavimas. Tokią grupę gali sukurti kiekvienas, kuris yra prisiregistravęs į šį tinklą ir tai yra visiškai nemokama paslauga. Tokios grupės yra kuriamos įvairiems tikslams. Dažniausiai kuriamos yra įvairių dainininkų, automobilių ir panašių dalykų fanų grupės, elektroninių parduotuvių ar kitų įmonių puslapiai. Norint išplatinti savo įmonę,  šis būdas tikrai veiksmingas. Šiuo metu, dažniausiai, „Facebook“ reklama net lenkia standartinę reklamą internete, kuri pasirodo įvairių svetainių pakraščiuose.

Fanų grupės veikimas šiame psulapyje yra gana paprastas. Yra sukuriama grupė, prie kuriuos gali prisijungti kiekvienas toje grupėje paspaudęs „patinka“. Jei vartotojas jau prisijungęs prie grupės, kai tik į grupę yra įkeliama nauja informacija, nuotrauka ar vaizdo įrašas, visi to žmogaus draugai taip pat mato visas grupės naujienas ir turi galimybę prisijungti prie jos. Tai puikus įvairių įmonių reklamavimo būdas. Kuo daugiau fanų turi grupė, tuo jos lankomumas ir susidomėjimas ja yra didesnis.

Lietuvoje yra įmonių, kurios klientams padeda išplatinti jų „Facebook“ fanų grupes greitai ir veiksmingai. Tokios įmonės puikiai išmano visus reklamavimo pagrindus ir platformas. Už tam tikrą kainą, jie bet kurią „Facebook“ fanų grupę išplatins visame „Facebook“ tinkle. Tokių įmonių dėka, fanų grupė pasieks net 1.1 milijono lietuvių auditoriją, įmonės pigiai išreklamuos grupės reklamuojamą produktą ar paslaugą, „Facebook“ grupės savininkas greitai pajus rezultatus, pagerins savo prekės ženklo žinomumą ir, žinoma, padidins fanų skaičių.

Taigi „Facebook“ reklama yra labai veiksmingas būdas išplatinti savo paslaugas ir prekes visame internete. Išmanant šį reklamavimo būdą, rezultatai pasirodo labai greitai, o jei tokiuose dalykuose gaudomąsi sunkiai, labiausiai patartina yra susisiekti su žmonėmis, užsiimančiais tuo. Tokios paslaugos nėra brangios, kadangi išmanant „Facebook“ reklamavimą, darbas tikrai nėra sunkus.