Gėlės įvairioms progoms

Gėlės į namus KauneGėlės įvairioms progoms gali būti užsakomos internetu įvairioms progoms: gimtadienio puokštės, puokštės krikštynoms, puokštės vestuvėms, nuotakos puokštės, pamergių puokštės, taip pat gedulingos puokštės, gėlės laiduotuvėms, vainikai laidotuvėms ir panašiai.

Gėlės pristatomos Lietuvoje ir užsienyje

Lietuvoje gėlės ir dovanos pristatomos į namus, darbovietes, gydymo įstaigas, renginius, ne tik miestuose, bet ir nuvežamos į nuošaliausius rajonus ir kaimus. Taip pat pristatomos į užsienio šalių miestus ir miestelius, jūsų išrinkta puokštė ar dovana bus pristatyta nurodytu adresu Lietuvoje ar užsienyje.

Raudonų rožių puokštė

Rožės – patikimiausias būdas parodyti savo jausmus. Raudonos rožės kalba apie gilią aistrą, meilę, baltos rožės- švelnius prisminimus, apie prisirišimą, atsirandančius stipresnius jausmus. Rožių ir saldainių dežutės derinys sukurs puikią nuotaiką gimtadienio proga arba motinos dienos proga- tortas ir raudonų rožių puokštė.

Mišri puokštė

Mišri puokštė- puiki galimybė pakelti nuotaiką artimam žmogui. Šitokios puokštės visiškai tinka ir kaip atskira, pagrindinė dovana ir kaip dovanos sudėtinė dalis. Švelni puokštė iš trijų rožių-puikus būdas išreikšti savo jausmus ir padaryti kažką gražaus mylimam žmogui.

Gėlės ir minkštas žaisliukas

Minkštas meškiukas pastoviai primins merginai apie jūsų švelnius jausmus, o vaikui bus kaip žaislas, nedidelė gėlių puokštė, saldainių dėžutė- universali dovana tiek mažai mergaitei, tiek jaunai panelei ar moteriai, nė viena iš jų neliks abejinga tokiai dovanai.

Vėlinių gėlės

Baltos chrizantemos- pagrindinės vėlinių gėlės, simbolizuojančios susikaupimą ir ramybę. Baltų smulkiažiedžių chrizntemų krepšelis- jūsų liūdesio simbolis. Gedulinga kompozicija iš jūsų baltų rožių ir žalumynų taip pat išreiškia jūsų lliūdesį. Tradicinis vainikas prie mirusiojo kapo ar karsto atliks už jus liūdną pareigą, tada kai jūs patys negalite to padaryti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>