Kur geriausia vykti atostogauti su vaikais?

Planuojant šeimos atostogas verta rinktis pasiūlymą, kuris pateisins mažiausiųjų lūkesčius ir leis visapusiškai mėgautis atostogomis. Gausus vaikų lankytinų vietų sąrašas, malonus oras, saugumas ir patogus, trumpas skrydis yra elementai, į kuriuos dažniausiai atsižvelgiama užsakant. Tad kur atostogauti su vaikais, kad visai šeimai būtų pramogų ir svajonių poilsis? Mes pasirinkome keletą įdomiausių vietų, kurios garantuos nepamirštamas atostogas!

Kur atostogauti su vaikais – pažiūrėkite, kur galite patekti per maždaug 2 valandas

  1. Graikija – patraukli pakrantė ir daugybė lankytinų vietų

Šeimų populiariausių šalių sąraše pirmauja Graikija. Kai kurie gražiausių paplūdimių visoje Graikijoje laukia jūsų, dauguma jų apdovanoti Mėlynąja vėliava. Juose vanduo yra išskirtinai švarus, labai saugus, o infrastruktūra yra gerai paruošta turistams.

Pavyzdžiui, Chalkidiki pusiasalis turi net 500 km įvairių paplūdimių – nuo žavingų įlankų iki ilgų smėlio paplūdimių su turkio spalvos vandeniu jūroje. Išsirinkti šeimyninį viešbutį labai paprasta – ši vieta puikiai paruošta šeimoms. Verta pridurti, kad graikai yra labai svetingi , todėl atostogas praleisite labai malonioje atmosferoje. Jei jums labiau patinka Graikijos salos, puiki idėja bus atostogos Korfu.

  1. Bulgarija – atostogos su vaikais už patrauklią kainą

Bulgarija yra įdomi ir saugi vieta, kuri daugelį metų buvo labai populiari tarp turistų. Atostogų skrydžiai į Varną (Auksines Smiltis) arba Burgasą (Saulėtas Krantas) trunka apie 2 valandas, priklausomai nuo pasirinkto oro uosto.

Greitas ir be rūpesčių skrydis, daugybė lankytinų vietų vietoje ir itin mažos kainos yra tik keletas kelionės privalumų. Ši vieta taip pat garsėja nuostabiais paplūdimiais. Bulgarijos pakrantėje gausu pramogų turistams, o daugelis viešbučių yra gerai pasiruošę priimti šeimas. Vandens parkai (rekomenduojamas „ Aquapolis“ vandens parkas), restoranai, parduotuvės ir pramogų parkai leidžia gerai praleisti laisvalaikį.

  1. Kroatija – pasitvirtinusi atostogų idėja

Atostogos Kroatijoje patiks visiems. Platus paplūdimių pasirinkimas, patogios poilsio sąlygos ir skanus maistas. Jei jums įdomu, kur atostogauti su vaikais , apsvarstykite, pavyzdžiui, tokias vietas kaip Makarska, Omis, Brela ar Tucepi , kur yra paplūdimiai su švelniu nusileidimu į vandenį. Skrydis į Kroatiją yra tikrai trumpas – priklausomai nuo išvykimo ir paskirties oro uostų, manoma, kad jis truks nuo 1 valandos 30 minučių iki daugiausiai 2 valandų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>