Grandinėlių pritaikymas prie garderobo

Pakabukai, grandinėlės, subtilūs ar stambūs karoliai yra nuostabūs papuošalai, o tinkamai juos sluoksniuojant jūsų stilius gali pakilti į aukštesnį lygį.  Tačiau būkime atviri, gali būti šiek tiek sudėtinga juos tinkamai derinti. Taigi, panagrinėkime keletą patikimų būdų, kaip pritaikyti grandinėles prie garderobo.

Grandinėlių sluoksniavimo pagrindai

Pirmiausia svarbu suprasti, kas yra svarbiausia sluoksniuojant kaklo vėrinius. Sluoksniavimo tikslas – ne tik dėvėti kelis vėrinius, bet ir sukurti derinį, kuris pasakotų istoriją, atspindėtų jūsų asmeninį stilių arba perteiktų tam tikrą nuotaiką. Pateikiame keletą svarbiausių patarimų, į kuriuos verta atsižvelgti derinant vėrinius:

  • Žaiskite su ilgiais ir formomis

Pradėkite nuo skirtingų ilgių vėrinių. Galbūt pradėkite nuo trumpo pakabuko prie kaklo, pridėkite vidutinio ilgio pakabuką ir galiausiai – ilgą grandinėlę. Toks derinys sukurs vizualinį įvaizdžio gilumą.

Geriausia, jei grandinėlės būtų ir skirtingų formų ir bent viena iš jų turėtų pakabuką. Grandinėlė su pakabuku jūsų suteiks įdomumo, nes išskirtinis pakabukas, kabantis ant kaklo, sukuria kitokią papuošalo formą bei tampa išskirtiniu jūsų įvaizdžio akcentu.

  • Pasirinkite skirtingas papuošalų medžiagas

Nebijokite derinti skirtingų medžiagų ir stilių. Švelni auksinė grandinėlė gali gražiai papildyti perlų vėrinį arba stambų sidabrinį kaklo papuošalą.

Daugiau apie vyraujančias papuošalų tendencijas: https://tiktarpmusu.lt/category/mada/.

Kaip paįvairinti kasdienę aprangą naudojant grandinėles?

Grandinėlės skirtos ne tik prabangiems renginiams, jos gali paversti jūsų kasdienį įvaizdį iš gero į išskirtinį. Pagalvokite apie marškinėlius ir džinsus. Prie įvaizdžio pridėkite ploną virvinę grandinėlę, kuri staiga papildys ir paįvairins įvaizdį. Tai taip paprasta. Šaltesnėmis dienomis dėvėkite grandinėlę ant prigludusio golfuko. Tai suteiks blizgesio, bet per daug neišsiskirs.

Jei kasdienis stilius jums reiškia marškinėlius su sagomis, rinkitės vidutinio ilgio grandinėlę kaboti tiesiai po apykakle. Tai – subtilus stiliaus akcentas, nereikalaujantis dėmesio. O jei tikrai mėgstate išskirtinius aksesuarus, virvelinę grandinėlę derinkite su odine apyranke arba laikrodžiu. Taip parodysite, kad žinote, ką darote maišydami tekstūras ir metalus. Atminkite, kad svarbiausia – pusiausvyra. Neleiskite, kad grandinėlė užgožtų jūsų aprangą, tegul ji ją papildo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>