Įmonės išvyka – plaukimas baidarėmis

Plaukimas baidarėmis tai puiku pramoga ir laisvalaikio praleidimas su šeima ar draugais. Šių išvykų metu sustiprinamas ryšys su artimaisiais, nes paprastai plaukiama dviese ir kliūtis bandoma įveikti mąstant drauge.

Toks laisvalaikio praleidimas vis labiau tampa populiarus ir tarp darbdavių, kaip komandos stiprinimo būdas. Išvyka baidarėmis priverčia komunikuoti su kolegomis, sukuria daug linksmų akimirkų bei sustiprina bendrą ryšį tarp visų. Plaukimas gali būti ramus siekiant atsipalaiduoti ir būnant visiems kartu arba jis gali būti kompetentingas, siekiant aplenkti vienas kitą. Lenktynės sukelia azartą bei padidina adrenalino kiekį kraujyje, o jei susitariama dėl prizo – stengiamasi dar labiau. Tai labai puikus būdas prablaškyti savo darbo kolegas ir pamatyti kitas jų žmogiškas puses ar net galimybė pažinti žmogų iš naujo.

Norint leistis į tokį žygį nebūtinas joks rimtas pasiruošimas. Nuomojant baidares visa įranga pasirūpina nuomininkai. Keliaujantiems svarbu tik pasirūpinti patogia ir sušlapti nebijančia apranga, kurią būtų galima nesunkiai išdžiovinti ir kuri neveržtų judesių. Dažniausiai tam pasirenkamas maudymosi kostiumėlis ir ši apranga puikiai tinka. Svarbu tik nepamiršti, kad jei diena šilta, o dangus giedras, verta pasirūpinti ir apsauga nuo saulės. Tam puikia tinka kepurė bei apsauginis kremas nuo saulės. Taip pat kelionės metu pravartu baidarėje turėti geriamo vandens, nes kūnas sportuojant ir esant šiltam orui linkęs prakaituoti, o taip galima netekti daug gyvybiškai reikalingų skysčių bei mineralų. Norint išvengti silpnumo ar net nualpimo rekomenduojama reguliariai gerti vandenį bei kūną atgaivinti upės vandeniu. Taip galima būti ramiems, kad sveikatai nieko nenutiks ir kelionė bus puikiai pasisekusi.

Taigi, jei dirbate kolektyve ir norite su juo susipažinti geriau bei sustiprinti tarpusavį bendravimą, rekomenduojama užsiimti aktyvia laisvalaikio pramoga. Tam puikiai tinka plaukimas baidare poromis, kurio metu bus galima spręsti bendras problemas kartu, taip stiprinant žmogišką ryšį. Ieškantys, kur galėtų išsinuomoti baidarę už gerą kainą, gali kreiptis į įmonę neries-baidares.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>