Investicinio gyvybės draudimo privalumai

Investicinis gyvybės draudimas ar verta? Gyvybės draudimas suteikia dvejopą naudą – taupymą ir saugumą. Šie privalumai paaiškina, kodėl ši investavimo priemonė turėtų būti neatsiejama jūsų finansinių planų dalis.

Gyvybės draudimo privalumai

 

Rizikos apsauga – gyvenimas šiandien pilnas netikrumo; Pagal šį scenarijų gyvybės draudimas užtikrina, kad jūsų artimieji ir toliau mėgautųsi gera gyvenimo kokybe nuo bet kokių nenumatytų įvykių. Gyvenimo etapo poreikių planavimas – Gyvybės draudimas ne tik suteikia finansinę paramą ankstyvos mirties atveju, bet ir veikia kaip ilgalaikė investicija. Galite pasiekti savo tikslus, nesvarbu, ar tai būtų jūsų vaikų išsilavinimas, santuoka, svajonių namų kūrimas ar ramaus gyvenimo pensininko planavimas, atsižvelgdami į savo gyvenimo etapą ir rizikos apetitą. Tradiciniai gyvybės draudimo polisai, t. y. tradiciniai dovanojimo planai, siūlo integruotas garantijas ir nustatyto termino išmokas per įvairius produktų variantus, tokius kaip pinigų grąžinimas, garantuotos grynųjų pinigų vertės, garantuotos termino vertės. Apsauga nuo didėjančių sveikatos išlaidų. Gyvybės draudikai per vairuotojus arba atskirus sveikatos draudimo planus siūlo apsaugos nuo kritinių ligų ir hospitalizacijos išlaidų pranašumus. Ši nauda tapo labai svarbi, atsižvelgiant į didėjantį gyvenimo būdo ligų skaičių ir didėjančias medicinos išlaidas. Ugdo taupumo įprotį- Gyvybės draudimas yra ilgalaikė sutartis, pagal kurią, kaip draudėjas, turite mokėti fiksuotą sumą nustatytu periodiškumu. Taip formuojasi įprotis ilgai taupyti. Reguliarus taupymas ilgą laiką užtikrina, kad bus sukurtas tinkamas korpusas, patenkinantis finansinius poreikius įvairiais gyvenimo etapais.

Saugi ir pelninga ilgalaikė investicija- Gyvybės draudimas yra labai reguliuojamas sektorius. IRDAI, reguliavimo institucija, taikydama įvairias taisykles ir nuostatas, užtikrina, kad draudėjo pinigų saugumas būtų visų suinteresuotųjų šalių pagrindinė atsakomybė. Gyvybės draudimas, kaip ilgalaikio taupymo priemonė, taip pat užtikrina, kad gyvybės draudikai sutelktų dėmesį į ilgalaikę grąžą ir nepriimtų rizikingų investavimo sprendimų siekdami trumpalaikio pelno. Užtikrintos pajamos per anuitetus – gyvybės draudimas yra vienas geriausių pensijų planavimo instrumentų. Pinigai, sutaupyti per uždarbio gyvenimo trukmę, naudojami nuolatiniam pajamų šaltiniui išėjus į pensiją. Apsauga ir ilgalaikis taupymas – kadangi tiek platintojai, tiek klientai į tradicinę politiką žiūri kaip į ilgalaikį įsipareigojimą; ši politika padeda draudėjams veiksmingai patenkinti dvigubą apsaugos ir ilgalaikės gerovės kūrimo poreikį. Augimas per dividendus – tradicinė politika suteikia galimybę dalyvauti ekonomikos augime neprisiimant investavimo rizikos. Investicinės pajamos paskirstomos draudėjams kasmet skelbiant dividendus/premijas. Paskolų galimybė nedarant įtakos draudimo išmokoms – draudėjai turi galimybę imti paskolą pagal polisą. Tai padeda patenkinti savo neplanuotus gyvenimo etapo poreikius, nepakenkiant įsigyto poliso naudai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>