Įvairių patalpų vėdinimas ir kondicionavimas

Tęsiame pirmuose straipsniuose nagrinėta vėdinimo ir kondicionavimo temą. Šiandieniniame straipsnyje aptarsime kaip yra atliekamas patalpų vėdinimas ir kondicionavimas. Taigi, pradėkime nuo to, kad atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus. Kiek kainuoja naujas rekuperatorius? Paieškos sistemoje “Google” įvedę raktinį žodį rekuperatorius gauname daug internetinių svetainių, kuriuose parduodamas šis įrenginys. Peržiūrėjome daugiau nei dešimt skirtingų svetainių ir bendrai nustatėme, kiek kainuoja toks įrenginys. Jų kainos prasideda nuo kelių šimtų eurų ir gali siekti kelis tūkstančius eurų. Nuo ko priklauso tiksli kaina? Pats svarbiausias faktorius, tai rekuperatoriaus gamintojas ir jo galingumas. Kiekvienoje internetinėje parduotuvėje galima rinktis įvairius vėdinimo įrenginius, taip yra ir su rekuperatoriais. Jų parduodama įvairiausių galingumų ir skirtingų gamintojų. Koks gamintojas pats populiariausias? Taigi Lietuvoje yra populiariausias “Elektrolux” gamintojas. Jis siūlo daug įvairių rekuperatorių, kurie tarpusavyje skiriasi ne tik kaina, bet ir galingumu.

Kiek kainuoja profesionalus patalpų vėdinimas?

Kaip jau minėjome rinkoje galima rinktis labai įvairius įrenginius. Taigi ir pats vėdinimas ir jo atlikimo kokybė skiriasi nuo gamintojo ir atitinkamo modelio. Jeigu norite, kad jūsų patalpos būtų tinkamai vėdinamos bus reikalingas gana galingas įrenginys. Jo kaina priklausys nuo gamintojo, modelio ir įrenginio galingumo.

Kaip galima nusipirkti rekuperatorių?

Vienas ir ko gero pats populiariausias būdas, tai nuvažiuoti į specializuotą pardavimo saloną. Vilniuje ir Kaune turime ne vieną kompaniją, kuri užsiima tokių įrenginių pardavimu. Antras būdas, važiuoti į tradicinį statybinių medžiagų prekybos centrą. Čia rasite populiariausius įrenginius už konkurencingą kainą. Trečias ir jau stipriai populiarėjantis būdas tai pardavėjo paieška internete. Čia greitai galite rasti ne vieną kompaniją, kuri užsiima tokių įrenginių pardavimu ir montavimo darbais. Svarbu nepamiršti, kad geriausia kada pardavėjas atlieka ir visus montavimo darbus. Taip jūs gaunate ilgalaikę produkcijos garantiją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>