Vandens turizmas ir baidarių nuoma

Šiandien tęsiame ankstesniuose straipsniuose nagrinėtą baidarių nuomos temą. Taigi, liko dar daug neatsakytų klausimų į kuriuos bandysime ieškoti tinkamų atsakymų. Kiek kainuoja baidarių nuoma? Baidarių nuomos kainos priklauso nuo kompanijos, kurioje jūs nuomosite. Kainos gali svyruoti nuo dešimties iki dvidešimties eurų už parą. Viskas priklauso nuo baidarių tipo ir kitų papildomų faktorių. Kada geriausias laikas plaukti? Žinoma, kad vandens turizmas klesti tuomet, kada yra šiltasis metų laikas. Kiekvienais metais tūkstančiai poilsiautojų nuomojasi baidarias ir plaukia įvairiais maršrutais. Taigi, norėdami sužinoti kokie maršrutai yra įdomiausi reikės pasinaudoti internetu. Paieškos sistemoje įveskite baidarių plaukimo maršrutai ir kelias milisekundes bus pateikta daug svetainių, kuriuose rasite reikiamą informaciją. Kalbant apie baidarių nuoma verta paminėti tai, kad baidarės tarpusavyje skiriasi savo forma, bei plaukimo greičiu. Vienos yra vienvietės, kitos dvivietės,o tai pat yra ir dar didesnių baidarių. Dažniausiai klientai renkasi dvivietes baidares, nes jos yra kompaktiškiausios.

Kaip užsisakyti baidarių nuoma?

Pirmiausia, ką turėsite padaryti, tai susirasti internete kompanijas, kurios užsiima baidarių nuoma. Jų yra tikrai daug, tad priklausomai nuo regiono rasite atitinkamą jų skaičių. Sekantis etapas, tai baidarių rezervacija. Rezervuoti baidares pasirinktai datai galite telefonu arba el.paštu. Priklausomai nuo jūsų norų naudokite vieną ar kitą būdą. Dažnai baidarių nuomos įmonės prašys nedidelio rezervacinio mokesčio. Jį drąsiai galite pravesti, nes jis bus išskaičiuotas iš galutinės nuomos kainos. Jokios rizikos.

Ar Lietuvoje klesti vandens turizmas?

Lietuva, gan nedidelė valstybė tačiau čia turime nemažai vandens telkinių, tad kiekvienais metais vandens turizmas tik didėja. Vis dažniau užsieniečiai užsisako baidarių nuoma ir leidžiasi į kelių dienų kelionę. Aišku, kelis metus iš eilės pastebimas ir Lietuvaičių entuziazmas. Vis daugiau klientų užsisako iš anksto suplanuotą kelių dienų kelionę baidarėmis. Kas dažniausiai perka tokias keliones? Pirmoje vietoje yra įmonės, kurios taip stengiasi pailsinti darbuotojus, kad jie galėtų kuo kokybiškiau atlikti savo paslaugas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>