Ką galima išgraviruoti ant vestuvinių žiedų?

vestuviniai ziedai, graviravimas

Vestuvės neabejotinai viena svarbiausių švenčių dviejų žmonių gyvenime. Pasiruošimas joms apima daugybę aspektų, pradedant šventės vieta, apranga, maistu ir baigiant povestuvinės kelionės planavimu. Vienas svarbiausių aspektų, jungiančių būsimus sutuoktinius – vestuviniai žiedai. Sprendžiant kokio dizaino, kurios rūšies aukso žiedus pasirinkti, dažnai kyla mintis, galbūt verta išgraviruoti ant žiedų tam tikrą frazę ar simbolį. Tuo labiau, kai šiuolaikinės technologijos leidžia tai padaryti visiškai paprastai, o pirkėjams gauti graviravimo paslaugas taip pat nesudėtinga. Kai kurios vestuviniais žiedais prekiaujančios internetinės parduotuvės suteikia galimybę užsisakyti norimą išgraviruoti tekstą. Tai galite padaryti apsilankę svetainėje klasikiniaiziedai.lt, kurioje ne tik platus vestuvinių žiedų pasirinkimas, bet ir graviravimo paslaugos. O mes dalinamės patarimais, ką galima išgraviruoti ant vestuvinių žiedų.

Svarbi data/vieta

Žinoma, dažniausiai graviruojama yra vestuvių data. Tačiau taip pat jaunavedžiai linkę pasirinkti ir kitas įsimintinas datas, pavyzdžiui, pirmojo susitikimo, sužadėtuvių datą ar pan.

Meilės frazės

Kadangi vestuviniai žiedai yra amžinos meilės simbolis, tad ant jų dažnu atveju graviruojamos meilės frazės. Populiariausių frazių sąraše : „Myliu (sutuoktinio vardas), visuomet kartu, amžinai“ ir pan.

Sentimentalūs prisiminimai

Galvojant apie norimą išgraviruoti frazę sužadėtiniai dažnai pasineria į sentimentų ir prisiminimų jūrą. Kartais tai ir padeda išsirinkti asmeninę frazę ar ženklą, jungiantį du žmones ir sukeliantį puikius prisiminimus. Galbūt tai laivo pavadinimas, kuriame susipažinote ar įspūdingų piršlybų vieta.

Renkantis frazę, kurią norite išgraviruoti ant žiedų, pagalvokite apie jos ilgį. Rekomenduojama rinktis iki trijų žodžių ilgio junginį. Tuomet nereikės labai smulkaus šrifto ir žodžiai bus lengviau įskaitomi, bei atrodys estetiškiau. Taip pat atsižvelkite į žiedo dydį ir plotį. Kuo platesnis ir didesnis žiedas, tuo daugiau raidžių galima užrašyti ant jo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>