Kaip dirba skyrybų advokatai?

Santuokos nutraukimas nemalonus ir kartais ilgai trunkantis procesas, kurio metu patiriami įvairūs išgyvenimai. Vieni tai išgyvena lengviau, kiti sunkiau. Kad tai būtų kuo lengviau, advokatai siūlo savo paslaugas skyryboms. Tačiau ką tokiu metu daro advokatai?

Advokatai, tai kvalifikuoti teisės žinovai, kurie gali patarti ir konsultuoti įvairiausiais klausimais. Šios konsultacijos palengvina visą procesą bei užpildo nežinomumą dėl kai kurių aspektų. Taip pat, jei žmogus nelabai nusimano apie teisinius reikalus, advokatas gali būti vedlys padedantis viską sutvarkyti taisyklingai bei greitai. Advokatai gali pasirūpinti visomis reikalingomis pažymomis (santuokos ir gimimo liudijimas, Regitros registravimo dokumentai bei kiti). Norint surinkti visas reikalingas pažymas bei dokumentus, gali trukti ganėtinai ilgai bei atimti daug laiko ir pastangų. Tuo tarpu advokatai tiksliai žino ką ir kaip daryti, todėl procesas tampa net kelis kartus lengvesnis ir greitesnis.

Skyrybų advokatai gali surinkti visus reikalingus dokumentus, juos parengti be pateikti tesimo nuosprendžiui. Tokiu būdu sutuoktiniai gali būti ramūs, kad nekils jokių nesklandumų ir nesusipratimų. Esant poreikiui, dažnas advokatas ar advokatų kontora siūlo santuokos nutraukimą internetu. Tai itin patogu jei vienas iš sutuoktinių gyvena užsienyje ir negali ar nenori dalyvauti posėdžiuose. Tokiu būdu sutuoktiniai gali išsiskirti net nekeldami kojos iš namų. Viskuo kas reikalinga pagal sutarimą pasirūpina advokatai. Jie surenka reikalingas pažymas, parengia skyrybos sutartis bei pateikia visus dokumentus teismui. Tokiais atvejais advokatas gali net dalyvauti tesimo posėdžiuose vietoj savo klientų.

Taigi, skyrybų advokato specialybė apima daugybę pareigų ir įsipareigojimų. Svarbiausias jų darbas, konsultuoti įvairiais kylančiais klausimais ir visais būdais palengvinti šį procesą. Skyrybų advokatas gali pasirūpinti visais reikalingais dokumentais, jų įforminimu bei pateikimu teismui. Esant poreikiui, sutuoktiniai gali būti net nesusitikę su advokatu ar nedalyvavę teisme, tačiau vis vien sėkmingai ir greitai išsiskyrę. Jeigu jums reikia skyrybų advokato, nes norite pasikonsultuoti ar nutraukti savo santuoką, tai galite kreiptis į skyrybų paslaugas teikiančią įmonę – skyrybos.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>