Lauko terasos stogo privalumai

Privatus namas ar kotedžas su lauko terasa – puikus sprendimas, leidžiantis mėgautis sodu ir grynu oru šeimos, draugų ar artimųjų rate.

Šiltaisiais metų mėnesiais terasą galime traktuoti kaip svetainės tęsinį, o pasirūpinę tinkama stogo danga, drąsiai galime pastatyti stalą, kėdes, sofas ir kitus baldus, kurie leis patogiai leisti laisvalaikį lauke. Stogo danga turi būti pagaminta iš medžiagos, kuri tinkamai apsaugotų mūsų terasą nuo besikeičiančių oro sąlygų poveikio ir karštomis dienomis suteiktų mums reikalingą pavėsį bei malonią vėsą, o taip pat efektyviai apsaugotų netikėtai užklupus lietui. Stoginės terasos pasižymi daugeliu privalumų, todėl papasakosime apie kiekvieną iš jų.

Kokie yra terasos stogo privalumai?

Apsauga nuo lietaus

Stogas virš terasos leis joje leisti laiką net ir lietingomis dienomis. Dėl to terasa bus naudojama ne tik karštais vasaros mėnesiais, bet ir pavasarį bei ankstyvą rudenį, kai Lietuvoje kartas nuo karto lyja.

Apsauga nuo intensyvių saulės spindulių

Ši savybė ypač svarbi vasarą, kai kenčiame nuo alinančio karščio ir negailestingai šviečia saulė. Terasos stogo dėka galime mėgautis raminančiu šešėliu ir mėgautis malonia vėsa. Stogas saugo ne tik jus, bet ir daiktus bei baldus, esančius po juo, nes sulaiko didžiąją dalį šilumos ir saulės spindulių!

Terasos grindų apsauga

Jeigu jūsų terasoje grindys yra medinės, labai svarbu jas apsaugoti nuo neigiamo vandens ir UV spindulių daromo poveikio. Terasos stogo dangos dėka medinių grindų priežiūros darbus galėsime atlikti kur kas rečiau. Jei turime grindis iš akmens, stogo danga neleis joms perkaisti vasaros mėnesiais.

Vieta sodo baldams ir kitiems daiktams laikyti

Turėdami dengtą terasą įgyjame papildomą vietą, kurioje galime saugiai laikyti sodo baldus ir visus priedus bei įrangą (pvz., grilį ar sodo įrankius).

Namų aplinkos dekoravimas

Profesionali terasos stogo danga gali būti graži mūsų namų puošmena. Ant medinės konstrukcijos sumontuota burė ar romėniška užuolaidėlė suteiks pastatui papildomo žavesio. Bet kokiu atveju, terasa su stogu prideda žavesio ir sukuria taip reikiamą privatumo jausmą, nes atrodo uždara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>