Kaip išsirinkti kavos staliuką moderniam interjerui?

Šiuolaikinis interjeras pasižymi ne tik netikėtais sprendimais, bet ir išskirtinėmis detalėmis. Viena iš tokių detalių gali būti modernus kavos staliukas. Šiuo metu ypač populiarūs apvalūs staliukai ar net jų komplektai, su metalinėmis kojomis ir stikliniu, marmuriniu ar natūralaus medžio stalviršiais.

Tačiau renkantis staliuką, nereiktų vadovautis vien mados tendencijomis, o reiktų atsižvelgti į savo šeimos poreikius ir įpročius. Kavos staliukas atlieka dvigubą funkciją – tarnauja kaip dekoro elementas ir stilinga interjero detalė ir staliukas ant kurio galima pateikti kavą ar lengvus užkandžius svečiams. Žinoma, jei jūsų namuose vyksta intensyvus gyvenimas tai šis baldas bus naudojamas pakankamai dažnai ir ne visada pagal paskirtį.

Dažnai manoma, kad pagrindinis baldas svetainėje yra sofa, tačiau nemažą vaidmenį vaidina ir staliukas, esantis prie jos. Todėl rinkdamiesi šį baldą, atkreipkite dėmesį į jo dydį, stilių, medžiagiškumą bei spalvą. Šiais laikais nebūtina derinti kruopščiai derinti spalvų ar medžiagų. Tačiau jei jūsų namai yra įrengti vienu konkrečiu stiliumi, metalinis staliukas marmuriniu paviršiumi gali atrodyti gana keistai ir iškristi iš bendro vaizdo.

Kitas svarbus dalykas staliuko stabilumas, ypač tai aktualu žmonėms, auginantiems mažus vaikus ar turintiems naminių gyvūnų. Svarbu numatyti visas galimas rizikas, kad jis bus apverstas, nustumtas ar ant jo gali užšokti ir taip susižeisti ar subraižyti stalviršį. Todėl stenkitės, kad staliukas netaptų karo zona ir konflikto priežastimi. Rinkitės staliuką stabiliu pagrindu arba šiek tiek sunkesnį, tuomet didelė tikimybė, jog jis liks būtent ten, kur ir buvo numatyta jo stovėjimo vieta. Taip pat turėkite omenyje, kad sunkesnis staliukas negali ilgai stovėti ant minkšto kilimo ar kiliminės dangos, nes gali likti žymės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>