Kaip pasirinkti vestuvinius žiedus?

Patariama, drauge su antrąja puse nuspręsti, balto ar geltono aukso spalvos – vestuvinių žiedų norite. Jei vienam iš jūsų patinka geltonas auksas, o kitam- baltas, verta rasti kompromisą- puikiai tiks abiejų spalvų aukso žiedai. Kitas aspektas, kurį galite nuspręsti dar prieš keliaudami į parduotuves- ar norite paprastų klasikinių žiedų, ar kažko įmantraus, originalaus, neįprasto? Ir trečias dalykas-ar norite vestuvinių žiedų su brangakmeniais ar be jų? Spręsdami, kaip išsirinkti žiedus, turite nustatyti ir biudžetą- kokią sumą galėsite sau leisti. Pačių pigiausių vestuvinių žiedų kainos prasideda maždaug nuo 200 eurų už vieną žiedą. Jei nuspręsite pirkti su brangakmeniais, pasidomėkite jų kaina ir paskaičiuokite, kiek deimantų ar kitų brangakmenių norėtumėte. O gal pasirinksite ir graviravimą? Todėl viską galite paskaičiuoti, kad neviršytumėte savo numatyto biudžeto.

Vestuvinių žiedų pasirinkimas: galvokite praktiškai

Rinkdamiesi žiedus įvertinkite savo gyvenimo būdą. Jei planuojate žiedą nešioti visada, atkreipkite dėmesį, kad brangakmeniai būtų įsodinti kokybiškai ir nekliūtų už drabužių. Perkant žiedus svarbu:

• Žiedo viduje turi būti nurodyta praba.
• Jei žiedas su deimantais, jums turi būti išduotas sertifikatas.
• Būtinai paimkite kasos čekį.

Iš ko gaminami vestuviniai žiedai?

Žiedai vestuvėms gaminami: iš geltono aukso, balto aukso, rausvo aukso, sidabro, platinos, titano ir kitų medžiagų. Žiedai iš geltono aukso yra laikomi nemirštančia klasika ir nors jie trumpam buvo užleidę vietą baltam auksui, platinai bei sidabrui- šiandien sugrįžta su trenksmu. Geltonas auksas išgaunamas sumaišius gryną auksą su trupučiu sidabru ar vario, kuris suteikia spalvai šiek tiek šiltesnių atspalvių. Baltasis auksas išgaunamas sumaišius gryną auksą su paladžiu ir sidabru arba su nikeliu, variu ir cinku. Na, o rodžio danga padidina žiedų baltumą ir atsparumą pažeidimams. Šis metalas yra puiki ir kur kas pigesnė alternatyva platinai. Rausvas auksas- rausvojo aukso žiedai šiuo metu yra ypač populiarūs. Rausvas aukso atspalvis išgaunamas gryną auksą sumaišius su variu- kuo daugiau vario, tuo žiedai bus rausvesni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>