Kaip pasirinkti virtuvės baldus?

virtuves baldaiVirtuvė – tai mažytė kūrybos oazė. Šioje vietoje praleidžiame gana daug laiko. Ypač moterys (nepamirštame ir vyrų), kurios labai mėgsta gaminti, eksperimentuoti, atrasti naujus skonius. Tiesiog būtina, jog ši vieta būti jauki ir patogi. Tiesa?

Dėl šios priežasties, svarbu teisingai ir tikslingai pasirinkti baldus. Virtuvės baldai, pirmiausia, turi būti itin aukštos kokybės. Juk  įsigyjame ne metams ar dviems, o žymiai ilgesniam laikotarpiui. Taigi, kyla klausimas, kokius vertėtų pasirinkti? Jeigu esate praktiškas ir racionalus žmogus, tuomet virtuvės zoną skirstysite į keletą erdvių (maisto laikymo, indų laikymo, gaminimo, ruošimo, valymo zonos) ir pagal tai planuosite, kokie baldai būtų tinkamiausi. Nusibraižysite virtuvės planą ir popieriaus lape viską planuosite bei dėliosite. Detalizavus esamą padėtį, po truputį gims idėjos. Taip pat svarbu tinkamai ir tiksliai išmatuoti virtuvės erdvę, kad žinotumėte kokių gabaritų baldus sau galite leisti. Jeigu racionalusis planas jau sudėliotas, metas pagalvoti apie stilių bei estetiką.

Virtuvė yra ta vieta, kuri ne visada būna pati švariausia ar idealiausiai sutvarkyta. Ypatingai maisto gaminimo eigoje. Dažniausiai čia nesivedame ir svarbių svečių, o užsukusius draugus, kavos išgerti vedamės į svetainę. Tačiau, nesiginčydami sakysime, jog virtuvės stilius taip pat labai svarbus. Ir ne kažkam kitam, o mums patiems. Dažniausiai stilius derinamas prie bendro buto ar namo interjero. Virtuvės baldus galime pasirinkti pačius įvairiausius – nuo modernaus stiliaus iki klasikinio ar senovinio, nuo ekstravagantiško iki minimalistinio.  Nebūtina daug investuoti į virtuvės dekorą, aksesuarus, svarbiausia –  nusipirkti reikalingiausius baldus (arba jų komplektus), čia aukšta kaina nėra prioritetas. Ir, svarbiausia, jog nėra nustatyta konkrečių kriterijų, kuriais privalome vadovautis, kuriant virtuvės interjerą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>