Kaip pasiruošti automobilio techninei apžiūrai?

Kokybiškas ir kruopštus pasiruošimas techninei apžiūrai pasirūpins, kad Jūsų automobilis būtų tvarkingas ir be vargo bus atlikta techninė apžiūra „Regitroje“. Tikėtina, kad dažni netikėti gedimai bus kliūtis iš pirmo karto pereiti privalomąją apžiūrą. Tokiu atveju atsiras papildomų išlaidų ir teks dar kartą vykti apžiūrai, o tai užtruks ir sukels daug nemalonių rūpesčių. Iš anksto įsitikinkite, kad jūsų automobilis yra geros būklės, ir įsitikinkite, kad techninė apžiūra bus atlikta sklandžiai.

Patikra kiekvienu atveju

Nesvarbu, ar jūsų automobilis turi akivaizdžių gedimų ir defektų, ar ne – techninei apžiūrai pravartu pasiruošti kiekvienu atveju. Svarbu periodiškai atlikti patikrą po tam tikros jau nuvažiuotos ridos. „Regitroje“ atliekamos techninės apžiūros metu yra atidžiai patikrinama kiekviena detalė, todėl būtina atlikti kruopštų pasiruošimą, kurį galite atlikti pats, arba be vargo kreiptis į specialistus, kurie sutvarkys automobilį taip, kad automobilio patikra regitra bus praeita iš pirmo karto. Autoservisas siūlo išskirtinę paslaugą – automobilio paruošimą techninei apžiūrai „Regitroje“. Pagal pageidavimą  aptarnavimo ir remonto centre atliekamos patikros metu gali būti suteiktos šios paslaugos: transporto priemonių kompiuterinė diagnostika; variklio alyvos ir filtrų keitimas; greičių dėžės alyvos ir filtrų keitimas; vairo geometrija; ratų/padangų montavimas ir balansavimas; paskirstymo ir generatoriaus diržų bei jų įtempimo mechanizmų keitimas; priekabos ir transmisijos tikrinimas; skysčio lygio patikrinimas ir skysčių užpildymas; tepalų keitimas mechaninėje pavarų dėžėje ir reduktoriuje; stabdžių tikrinimas su stabdžių testavimo sistema; oro kondicionierių tikrinimas ir papildymas; antibakterinė oro kondicionieriaus dezinfekcija; Keičiamos lemputės; priekinių žibintų reguliavimas, poliravimas ir padėties nustatymas bei daugelis kitų paslaugų.

Saugumas yra pagrindinis prioritetas

Visos serviso teikiamos apžiūros ir remonto paslaugos naudingos ne tik siekiant pasiruošti techninei apžiūrai „Regitroje“. Tinkamai ir gerai veikiantis automobilis yra garantas, užtikrinantis komfortą ir saugumą bet kokios kelionės metu. Prieš išvykstant į ilgas keliones rekomenduojame atlikti išsamią automobilio techninės priežiūros patikrą – laiku atliktas remontas gali padėti išvengti daugelio problemų kelyje. Tad keliaukite saugiai, praeikite privalomąją techninę apžiūrą be papildomo galvos skausmo. Patikėkite automobilio tvarkingą apžiūrą servisui, kuris kruopščiai ir atsakingai apžiūrės ir suremontuos Jūsų automobilį.

Techninė apžiūra kaina yra fiksuota tiek lengviems automobiliams tiek sunkiems. Techninė apžiūra galiojimas yra du metai. Techninės apžiūros centrai yra skelbiami oficialiame Regitros puslapyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>